eReport.sk
&ćeskí policajti pri hľadaní dievčaťa, ktoré predstieralo smrť. Foto: fb/policiecz

VIDEO Ukrajinec vylákal len 15-ročné dievča na prechádzku: Skončilo to znásilnením a pokusom o vraždu!


Len 15-ročná tínedžerka si v Česku zachránila život tak, že predstierala smrť. 18-ročný Ukrajinec ju zavolal na prechádzku, ktorá sa však pre neho môže skončiť až výnimočným trestom. České súdy mu totižto za znásilnenie a zjavný pokus o vraždu môžu napariť viac ako 20 rokov za mrežami.

Hrozivý prípad z Plzne je momentálne v štádiu vyšetrovania. S informáciou prišli agentúra ČTK, portál tn.nova.cz, či Refresher.

Video k prípadu na stránke Policie České republiky.

Zdroj: fb/policiecz

Vylákal ju na prechádzku

„Podľa zatiaľ zistených informácií mladý muž dievča vylákal na prechádzku okolo rieky s tým, že cestou odnesie veci známemu. Keďže sa dievča s mladíkom nejaký čas poznalo, súhlasilo. Po chvíli muž nečakane zmenil smer a zabočil do neďalekého lesíka. Tam dievčaťu zviazal ruky, prelepil ústa a znásilnil ho,“ znie oficiálne vyjadrenie českej polície.

Mohlo by vás tiež zaujímať:

  1. Budú brať na vojnu aj deti
  2. Ruský opozičný líder Alexej Navaľnyj na TV obrazovke počas videolinku z väznice na súde v meste Kovrov.

Zabalil dievča do igelitového vreca

Mladík mal po znásilnení navyše dievča zabaliť do igelitového vreca a pokúsiť sa zamiesť po sebe stopy. „Následne mu spôsobil ešte rezné zranenie a vyhrážal sa mu smrťou. Potom ho zabalil do vreca, zhodil zo zrázu do lesa a odišiel. Dievčine, ktorá predstierala smrť, čím si zrejme zachránila život, sa podarilo z miesta dostať a zavolať zdravotnícku záchrannú službu, ktorá o situácii ihneď vyrozumela políciu,“ uzatvorila polícia.

Dievča sa zachránilo tým, že po znásilnení predstieralo smrť. Po tom, čo páchateľ odišiel, sa mladá Češka dostala ku kamarátke, ktorá jej zavolala pomoc. Policajti zaistili stopy. Zistili taktiež to, že mladík spôsobil dievčaťu aj bodnú ranu a okradol ho. Útočníka policajti zaistili a pravdepodobný páchateľ sa už nachádza vo väzbe, o ktorej rozhodol súd.

Vyjadrenie ukrajinského veľvyslanectva

K celej situácii sa vyjadrilo aj ukrajinské veľvyslanectvo: „Veľvyslanectvo Ukrajiny v Českej republike je znepokojené udalosťami, ku ktorým došlo v Plzni, odsudzuje takéto jednanie a vyjadruje úprimný súcit obeti. Vinník musí byť potrestaný za svoj čin a to v súlade s platnými právnymi predpismi Českej republiky.“

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Ukrajinec vylákal len 15-ročné dievča na prechádzku: Skončilo to znásilnením a pokusom o vraždu!

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne