tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
nukleárny výbuch, jadrová zbraň, hríb
Ilustračná snímka. Foto: wikimedia.org

Ukrajinci plánujú v prípade jadrovej vojny hromadné orgie! Sú im hrozby na smiech?

Celkovo 15 tisíc Ukrajincov má v prípade jadrového útoku na Kyjev v pláne namiesto záchrany života orgie na jednom z tamojších kopcov. Skupina na sociálnej sieti s názvom „Orgie na kopci Čekavystsa: Official“ vznikla 26. septembra a na Ukrajine naberá prudko na popularite. Historické vojny prinášali skôr nekonečný boj o život. Na Ukrajine však celá situácia vzbudzuje humor. Menšiu srandu majú však z hrozby jadrovej vojny Európania, ktorí žijú momentálne v obavách z následkov prípadného globálneho jadrového konfliktu. O pochybnej skupine informoval portál Refresher, odvolávajúci sa na portál The Vice.

Podkopávajú bezpečnostné opatrenia?

V prípade jadrového útoku na Kyjev je logické, že obyvatelia budú inštruovaní k vyhľadaniu najbližšieho vhodného úkrytu, aby sa minimalizovali straty na ľudských životoch. Skupina však vyzýva na iné konanie, čo by mohlo byť vo vojne dokonca vážne porušenie zákona. Príspevky inštruujú členov skupiny, aby namiesto krytu navštívili spomínaný kopec a označili sa podľa toho, o aký druh sexu majú záujem.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Ruský prezident Vladimir Putin.
  2. Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj.

Liberálny plátky si tento počin nevysvetľujú ako nebezpečný. Vidia za tým snahu Ukrajincov o pozitívne myslenie. Dá sa však očakávať, že na základe aktivít skupiny kopec v prípade jadrovej vojne rozhodne nebude zívať prázdnotou.

Keď zaznel letecký poplach, pýtali sa, či už je čas

O tom, že sexuálne orgie členovia skupiny reálne plánujú, svedčí aj to, že počas leteckého poplachu 30. septembra sa dopytovali v skupine, či „už je čas“. Na takýto príspevok súhlasne zareagovalo až takmer 600 ľudí. Skupina má dokonca podporu aj niektorých známych ukrajinských osobností, akou je napríklad komička Verky Serduchky.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Ukrajinci plánujú v prípade jadrovej vojny hromadné orgie! Sú im hrozby na smiech?

Odoberať
Upozorniť na
6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku