eReport.sk
Boris Kollár (Sme rodina)
Boris Kollár (Sme rodina). Foto: tasr

U KOLLÁRA VESELO Po smrti kamaráta, dôvod na radosť. Oslavoval s jeho obľúbenou blondínkou!

Šéf hnutia Sme rodina Boris Kollár len nedávno informoval, že smúti za kamarátom z Thajska, ktorý náhle zomrel. Zdá sa, že po krušnom období má opäť dôvod na radosť. Voľný čas strávil v kruhu najbližších a s dievčinou jeho života!

Podľa informácií, o ktoré sa Kollár delí s verejnosťou, by laik povedal, že jeho život sa skladá z poriadne emocionálnej horskej dráhy. Len pred pár dňami smútil za dobrým kamarátom, s ktorým debatoval pod thajským slnkom na Koh Samui Vladom Remeníkom. Po novom sa Kollár ale podelil s verejnosťou s radostnejšou správou.

Kollár s dcérou Esterkou počas jej sedemnástky. – Foto: IG/BK

Viac FOTO Kollára s dcérkou Ester nájdete v GALÉRII

Zdroj: IG/BK

Oslava v čase korony

Je známe, že Kollár je ostrieľaným sukničkárom, no prezentuje sa aj ako rodinný typ milujúci svoje deti. Obzvlášť špeciálne miesto v srdci ma jeho Esterka, ktorú má s Petrou Krištúfkovou. Šéf parlamentu sa na instagrame pochválil, že jeho miláčik dovŕšil sedemnásť rokov. To sa nezaobišlo aj bez poriadnej rodinnej párty a občerstvenia. „Happy Birthday princess!“ napísal v rámci „instastorky“ Kollár.

Kráľovná nočných podnikov?

Ester je síce Kollárovo zlatíčko, no zdá sa, že už je po hlavu v puberte. Pred dvoma rokmi na, svoju pätnástku, si podľa týždenníka Plus 7 Dní poriadne vyhodila z kopýtka. Tínedžerka mala chodiť po nociach po baroch a fajčiť vodnú fajku. Samotný Kollár o tom ani netušil. „To majú na starosti mamy. Ale maloletým sa určite nesmie podávať alkohol. Neviem o tom, že by pila. Sám som abstinent, ani na Silvestra si nedám. Možno raz za sedem rokov si pripijem. Nikdy som neužíval drogy, to je pre mňa cudzie. Vedia, že keby som im na niečo také prišiel, už by so mnou nemohli rátať,“ povedal pre časopis. Svoju sedemnástku ale Ester zrejme neoslavovala príliš bujaro, keďže stále platia protipandemické opatrenia vrátane zákazu vychádzania či obmedzeného fungovania podnikov.

Kollár v smútku

Kollár si nedávno prešiel ťažkým obdobím. Zomrel mu totiž kamarát Vladimír Remeník. Ten na thajskom ostrove prevádzkoval kaviareň spojenú s reštauráciou. Bol pre Slovákov na exotickom ostrove spojkou. Kollár priznal, že s ním rád debatoval a bol jeho blízky priateľ. Remeník mal Kollárovi dohodiť megadom na exotickom ostrove.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

U KOLLÁRA VESELO Po smrti kamaráta, dôvod na radosť. Oslavoval s jeho obľúbenou blondínkou!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti