eReport.sk
Boris Kollár Foto: tasr

Kollár v slzách: Smrť si prišla po jeho kamaráta z exotiky! Čo sa stalo?

Šéf hnutia Boris Kollár sa utápa v smútku. Posledné dni mu naozaj nie je do smiechu. Prišiel totiž o najbližšieho kamaráta, s ktorým trávil horúce dni v exotickom letovisku. Ako sám hovorí, je koniec ich večerných debát pod thajským slnkom. Kto vlastne bol Kollárov záhadný priateľ z cudziny so slovenskými koreňmi? A čo sa mu stalo?

Multiotecko, sukničkár a posledné roky aj politik Boris Kollár je známy tým, že voľný čas rád trávi v slnečnom Thajsku. Exotická krajina, konkrétne ostrov Koh Samui, sa často stáva jeho útočiskom. Niet divu, že si na rajskom ostrove našiel parťákov, s ktorými rád prehodí pár slov. Jedným z jeho najbližších spojok na ostrove bol aj Vladimír Remeník.

Vlado Remeník bol blízkym priateľom Borisa Kollára. – Foto: FB/VR

Nečakaný odchod?

„Obrovská bolesť v srdci … ísť do Thajska na Koh Samui bolo ísť ku Vladkovi Remenikovi,” napísal rozhodený šéf Sme rodina na sociálnej sieti. Kollára zasiahla smutná správa. Remeník totiž prišiel o život. Podľa informácií eReport.sk nečakane a mal mať počas posledných minút života ťažkosti s dýchaním. 65-ročný Slovák žijúci v Thajsku bol ešte pred pár dňami aktívny na sociálnych sieťach, čo len dokazuje, že Remeníkov odchod nikto nečakal.

Kollár sa na sociálnej sieti poriadne rozcítil. – Foto: FB/BK

Rozcítený Kollár

„Ten ostrov už pre mňa nebude mať taký spirit a už nikdy nebudem na dovolenke v Thajsku dokonale šťastný… budeš mi tam chýbať ty… naše večerné debaty, naše ranné kávy v Amazone, naše bezstarostné vozenie sa po ostrove… odpočívaj v pokoji priateľ môj,” rozcítil sa Kollár.

Remeník vo svojej reštaurácii v Thajsku. – Foto: FB/VR

Slovenská reštaurácia v Thajsku

Remeník prevádzkoval na ostrove podnik Pressburg’s café, ktorý mal byť styčným bodom pre Slovákov žijúcich v exotike. Kaviareň sídli v provincii Lamai a je spojená s reštauráciou a zároveň slúži ako cestovná kancelária. Vlado prišiel do Thajska po roku 2000 a ostrov sa stal pre neho druhým domovom. Bol známou firmou pre domácich, ale aj pre turistov a písali o ňom aj niektoré slovenské médiá. Reštika bola známa tým, že v nej Remeník udržoval slovenskú kultúru. Hrali v nej slovenské hity a v menu sa často objavovali domáce špeciality. Za Remeníkom smútia aj kamaráti zo Slovenska. V minulosti randil aj s manželkou známeho slovenského hokejistu, ktorý hral v NHL.

Thajská spojka

Kollárov priateľ mal byť na ostrove spojka pre rodákov z domoviny spod Tatier a zabezpečoval im rôzny servis. Podľa kuloárnych informácií mal práve Kollárovi dohodiť jeho megadom na Koh Samui. Kontaktovali sme aj komunikačné oddelenie hnutia Sme rodina. Zaujímalo nás, či sa Kollár zúčastní pohrebu kamaráta a či sa uskutoční na exotickom ostrove. Sme rodina do vydania článku neodpovedalo. Rovnako aj na otázku či je pravda, že sa Remeník postaral o dohodenie vily Kollárovi.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport