eReport.sk
Branislav Gröhling, foto: tasr

Týždeň za všetky drobné. Minister stratil oblek a pokazila sa mu práčka

Tento víkend trávi každý po svojom. Niekto čaká na výsledky testu z celoplošného skríningu, iný zase, kým mu doperie práčka. Minister školstva Branislav Gröhling je ten druhý prípad. Keďže sa mu pokazila automatická práčka, musel skočiť do samoobslužnej čistiarne.

A to nie je všetko. „Tento týždeň mi niekde zmizol celý oblek a pokazila sa mi práčka. Tak som to musel vyriešiť v takejto obrovskej práčovni ako z filmov. Oblek som zatiaľ nenašiel, ale keby ste ho niekde videli, je čierny a vyzerá ako oblek. Poprosím o jeho vrátenie,“ napísal na svoju sociálnu sieť minister k fotografii z čistiarne.

Najprv sa mu stratil oblek, teraz zase pokazila práčka. Minister školstva si to namieril do práčovne. Foto. facebook BG

Na jeho status sa okamžite ozvalo niekoľko fanúšikov. „Čo pán minister, v rukách ťažko prať?“ pýtal sa jeden z nich. Ďalší zase za zmiznutým oblekom vidia opozičného poslanca Petra Pellegriniho. Bývalý premiér sa nedávno „preslávil“ tým, že si počas lockdownu vybehol dať upraviť oblek, pretože stratil kilá. Časť fanúšikov však využila príležitosť, aby žiadala návrat detí do škôl. „Všetci chceme ísť do škôl. Aj my učitelia, aj naše deti sú už z toho zúfalé. Otvorte už školy, veď s opatreniami to zvládneme. Už to trvá príliš dlho,“ napísala jedna z diskutujúcich.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport