eReport.sk
Foto: Shutterstock

Toto video dojme každého chlapa. Daniel Craig končí ako Bond

Podľa mnohých fanúšikov bondoviek bol Daniel Craig najlepším predstaviteľom tajného agenta jeho veličenstva. Teraz však prišiel čas na rozlúčku, čo ťažko niesli nielen jeho priaznivci, ale aj samotný herec.

Premiéra novej bondovky Nie je čas zomrieť bola naplánovaná nešťastne v období začiatku pandémie. Tvorcovia filmu ju niekoľkokrát presúvali a priaznivci tejto série si museli počkať až do jesene 2021. Na konci septembra konečne príde ich chvíľa a do kín sa dostane pokračovanie príbehov tajného agenta.

Nie je čas zomrieť má pre fanúšikov špeciálny význam. Po pätnástich rokoch a piatich natočených filmoch sa Daniel Craig rozhodol ukončiť svoje pôsobenie v úlohe agenta 007. Na rozlúčke so štábom sa preto nedokázal ubrániť slzám. James Bond prirastie k srdcu každému hercovi a odchod z natáčania býva pre všetkých veľmi ťažký a emotívny.

„Veľa ľudí z vás so mnou pracovalo na piatich častiach. A viem, že sa dá povedať veľa vecí o tom, čo si myslím o filmoch a o tomto všetkom. No miloval som každú sekundu z týchto filmov a špeciálne tohto, pretože som sa zobúdzal každé ráno a mal šancu pracovať s vami. To bola jedna z najväčších pôct môjho života,“ Craig povedal so zlomeným hlasom a slzami v očiach.

Viac sa dozviete:

Herec oznámil ukončenie spolupráce na bondovkách už pred natáčením Nie je čas zomrieť. Odvtedy sa vedú špekulácie o tom, kto by mohol po ňom prevziať túto prestížnu pozíciu. Hovorí sa o prvom Jamesovi Bondovi tmavej pleti, ale aj o ženskej predstaviteľke. Tvorcovia by vraj chceli búrať stereotypy, preto sa možno dočkáme veľkého prekvapenia.

Daniel Craig sa lúči s úlohou Jamesa Bonda. foto: Instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti