eReport.sk
Foto: facebook

TOTO VÁS NAŠTVE Polícia ide po arogantnej dievčine s kvetinou. Mohla toto urobiť?

Ešte ju to vyjde draho! Prednedávnom sociálnymi sieťami kolovala kuriózna fotografia. Na nej si mladá dievčina robila “selfíčko” s fialovým kvietkom v prírode. Aký problém, pýtate sa? Problémom je, že sa cvakla v chránenej oblasti s chránenou rastlinou. A táto srandička ju dobehla.

„Chcela lajky, teraz chceme my ju!” apelujú muži zákona na svojom facebookovom profile. Na fotografii je jasné, že sa dievča nachádza na chránenom území. Svedčia o tom tabule pri ktorých ju zvečnil jeden z okoloidúcich, ktorému situácia prišla zrejme poriadne bizarná. „Slečna sa odfotila v lokalite Sandberg v Bratislave, kde platí 4. stupeň ochrany. Asi si nevšimla varovné tabule, že áno,” uštipačne informuje polícia na sociálnej sieti. Zároveň muži zákona vyzývajú verejnosť, aby ju informovali, ak vedia, kto je samotná vinníčka.

Arogantná dievčina sa vyfotila s odtrhnutým chráneným kosatcom. – Foto: FB/Polícia SR

Chránený kosatec

Arogantné správanie mladej “fotografky” si vzalo na mušku Okresné riaditeľstvo PZ v Bratislave IV. „Doposiaľ neznámy páchateľ sa pohyboval v chránenej oblasti Sandberg Bratislava – Devínska Nová Ves, kde mimo riadne vyznačeného chodníka prekonal oplotenie a odtrhol chránenú rastlinu kosatec nízky. Tohto konania sa dopustil v chránenej krajinnej rezervácii so 4 stupňom ochrany, ktorá je súčasťou územia európskeho významu,” informuje profil polície.

Muži zákona na sociálnej sieti nekonkretizovali čo za prečin dievčaťu hrozí. EReport tak kontaktoval s otázkami ohľadom formy a výšky potenciálnej sannkcie priamo krajské policajné riaditeľstvo v Bratislave. Polícia zatiaľ neragovala. Článok budeme aktualizovať.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

TOTO VÁS NAŠTVE Polícia ide po arogantnej dievčine s kvetinou. Mohla toto urobiť?

Odoberať
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti