eReport.sk
minister financií SR Ladislav Kamenický (Smer-SD)
minister financií SR Ladislav Kamenický (Smer-SD)

Kamenický: Šéfredaktor Denníka N polemizuje, či bol zdravotný stav premiéra naozaj vážny! Toto je prerazené dno


Toto prehnali! Viaceré známe osobnosti komentujú absurdné správanie novinárov. Tí očividne ani po strašnom čine, ktorý skoro skončil tragédiou, nemajú zábrany a nezmenili svoje správanie. Reaguje aj Ladislav Kamenický.

Toto prehnali!

„Denník N preráža ďalšie dno! Jeho šéfredaktor polemizuje, či bol zdravotný stav Roberta Fica naozaj vážny!“ upozorňuje na sociálnej sieti minister financií.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Fico opäť prepisuje históriu

Denník N polemizuje o zdravotnom stave premiéra! Začínajú bagatelizovať o, čo sa stalo.

„Milí priatelia, to, čo dokáže vypustiť Denník N už naozaj prekračuje akékoľvek hranice. Šéfredaktor Matúš Kostolný totiž v najnovšom článku začal konšpirovať o tom, že zdravotný stav Roberta Fica po atentáte nemusel byť taký, ako o ňom informovalo vedenie nemocnice každý deň. Dokonca má odvahu napísať, že informovanie o zdravotnom stave je nedôveryhodné, lebo vraj ministri nie sú lekári a majú, citujem: „…prirodzený intenzívny politický záujem podávať a vnímať príbeh Roberta Fica tak, aby vyhovoval ich politickým cieľom.“,“ upozornil Ladislav Kamenický.

Podľa neho je toto nehorázna drzosť. „Uvedomujete si v Denníku N, že Robert Fico nespadol na bicykli, ale bol naňho spáchaný zákerný politicky motivovaný atentát, ktorý ho mal zabiť a vymazať z tohto sveta?! Môžete sa hanbiť!“ uzavrel minister financií. 

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kamenický: Šéfredaktor Denníka N polemizuje, či bol zdravotný stav premiéra naozaj vážny! Toto je prerazené dno

Odoberať
Upozorniť na
14 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: