eReport.sk
Toto je vizitka slovenských médií!
Marek Para, Zdroj: FB M. Paru

Para tvrdí, že Lipšicov prokurátor klamal v TV JOJ aj Aktualitách. Jemu médiá priestor odmietajú dať!

„Toto je vizitka slovenských médií!“ píše nahnevaný Marek Para. Dve mainstreamové médiá dali priestor prokurátorovi Úradu špeciálnej prokuratúry GP, M. Harkabusovi. Ten podľa Paru klamal a zavádzal. Keď chcel Para priestor na vysvetlenie, odmietli mu ho dať!

„Prokurátor ÚŠP GP SR dostal v médiách, konkrétne TV JOJ a Aktuality.sk, veľmi široký priestor, aby šíril klamstvá a misinterpretoval rozsudok Špecializovaného trestného súdu vo veci poškodeného Jána Kuciaka a ďalších osôb,“ začína svoj príspevok na sociálnej sieti advokát Marek Para.

Para naráža na tento rozhovor s prokurátorom Matúšom Harkabusom v Aktualitách.

Právnik pokračuje. „Dožadoval som sa rovnakého priestoru a chcel som reagovať na klamstvá prokurátora Harkabusa. Avšak redaktorka Aktuality.sk ma síce na rozhovor pozvala, ale DNES krátko pred jeho vykonanim tento zrušila! Respektíve. preložila na neurčito.“

Mohlo by vás zaujímať:

  1. právni zástupcovia TV Markíza zľava Tomáš Kamenec a Daniel Lipšic
  2. Citlivo to vníma?
  3. Médiá, prečo mlčíte?!
  4. Chmelár tvrdo kritizuje Čaputovú

TV JOJ sa podľa Paru dokonca „ani neunúvala dať mi akýkoľvek, čo i len minimálny priestor a vedome šíri bludy prokurátora,“ napísal. Podľa neho je poľutovaniahodné, že slovenským médiám chýba objektívny prístup a vôľa zistiť objektívny stav veci.

„Jediné o čo majú záujem je JEDNOSTRANNÉ „masírovanie” verejnej mienky s vopred stanoveným tvrdením, ktoré označia za PRAVDU. Vzniká stav „ich pravda” versus reálna PRAVDA,“ uzavrel známy advokát.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Para tvrdí, že Lipšicov prokurátor klamal v TV JOJ aj Aktualitách. Jemu médiá priestor odmietajú dať!

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php