eReport.sk
Nepáči sa vám byť človekom a chceli by ste byť napríklad - ondatra pižmová? Nech sa páči, aj takto by ste mohli vyzerať. Zdroj: YouTube.com

VIDEO To, čo bolo kedysi brané ako absurdita je dnes desivá realita. Takto ľahko sa stanete – ondatrou


Súčasní liberáli a progresívci nechávajú človeku absolútnu možnosť rozhodnúť sa, čím chce byť, respektíve čím sa cíti. Vo svete možno chodia lustre, mimozemšťania či iné absurdné bytosti, ktoré sa v ľudskom tele necítili komfortne. Kedysi sa ľudia nad takýmto niečím iba usmiali, zaťukali si na čelo a o danom človeku si mysleli svoje, dnes je to absurdná realita, ktorú nám liberáli a progresívci vnucujú akceptovať.

Aj takto sa z človeka stane…

Súčasná mladá generácia nemá o tej, ktorá vyrastala pred Nežnou revolúciou príliš lichotivé myslenie, pretože vraj ich rodičia a starí rodičia boli zviazaní ideológiou a nemali možnosť rozbíjať svoju osobnosť. Zato dnešní mladí ľudia prijímajú ako normu absurdnosti, ktoré hraničia so zdravým rozumom.

Mohlo by vás zaujímať:

Zaujímavé video ponúka na sociálnej sieti Iza Bela, v ktorom česká televízia v 90-tych rokoch natočila v tom čase humorný príspevok o tom, ako sa z človeka veľmi ľahko stane – ondatra. „To, čo sa natáčalo v deväťdesiatych rokoch ako absurdný humor, by dnes viedlo k debate, či má dotyčný právo sa tak cítiť, a či jeho práva nie sú obmedzené,“ napísala v krátkom statuse pri videu Iza Bela.

Nuž teda pokojne sa usaďte a nechajte sa unášať absurdnosťou, ktorú dnešní mladí ľudia, ovplyvnení liberálmi a progresívcami, berú ako slobodu v rozhodovaní sa. Ozaj, a čím sa cítite vy? Mužom, ženou, alebo…?

Zdroj: FB / Iza Bela

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO To, čo bolo kedysi brané ako absurdita je dnes desivá realita. Takto ľahko sa stanete – ondatrou

Odoberať
Upozorniť na
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: