tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Roman Mikulec, Andrej Doležal a Jaroslav Naď, foto: tasr

Ťažko tomu veriť. Ministri vraj nešli na výlet, v Jasnej pracovali!

Ešte, že si to vedia odôvodniť! Jeden išiel propagovať Tatry, druhý kontroloval horských záchranárov a tretí podporiť vojensko-športové centrum. Ministri Andrej Doležal, Roman Mikulec a Jaroslav Naď takto vysvetľujú svoj minulotýždňový pobyt v Jasnej v čase tvrdého lockdownu. Všetci svorne odmietajú, že by si iba spravili výlet do hôr a inú ako pracovnú náplň za ich cestou hľadať nemáme.

Uplynulý víkend sa v Demänovskej doline v stredisku Jasná konali preteky Svetového pohára alpských lyžiarok, v ktorých bola horúcou favoritkou naša Petra Vlhová. A tak nečudo, že to tam ťahalo mnohých. Lenže nedalo sa! Obyčajný človek sa kvôli sprísneným opatreniam v týchto dňoch nedostane takmer nikam a tak si prvé a druhé miesto našej športovkyne naživo vychutnať nemohol. Nuž, ale členovia vlády si aj v takejto situácii vedia poradiť – na preteky lyžiarok zavítali všetci pracovne!

Mikulec kontroloval záchranárov

Do Jasnej dorazili minister vnútra Roman Mikulec a šéf rezortu dopravy Andrej Doležal ešte minulý týždeň vo štvrtok, teda dva dni pred prvým závodom. Mikulec sa obhajuje, že bol iba skontrolovať pripravenosť zložiek, ktoré spadajú pod jeho rezort. „Pán minister bol vo štvrtok v rámci svojho pracovného programu na kontrole na oblastnom stredisku Nízke Tatry, kde navštívil horských záchranárov, ktorí uplynulý týždeň výrazným spôsobom participovali na prípravách a samotnom priebehu Svetového pohára,“ uviedla ministrova hovorkyňa Barbara Túrosová.

Minister vnútra poďakoval na sociálne sieti príslušníkom Horskej záchrannej služby za ich účasť na podujatí. – Foto: FB RM

Doplnila, že Mikulec strávil v Jasnej len niekoľko hodín a v Tatrách sa ani neubytoval. „Na samotné podujatie, ktoré sa konalo cez víkend, dostal minister vnútra, rovnako ako mnohí ďalší členovia vlády oficiálne pozvanie od organizátorov pretekov. Na Svetovom pohári sa však osobne nezúčastnil a skvelé výkony Petry Vlhovej sledoval v televízii,“ priblížila Túrosová.

Doležal propagoval Tatry

Vedúci rezortu dopravy išiel zase na stredné Slovensko propagovať cestovných ruch v Nízkych Tatrách. „Keďže my podporujeme oficiálne Svetový pohár v Jasnej v rámci toho, že máme cestovný ruch pod sebou,” vysvetlil ešte minulý týždeň jeho hovorca Ivan Rudolf s tým, že by mal mať v rámci závodu aj povinnosti. „Myslím, že bude odovzdávať aj nejakú cenu,” uviedol Rudolf, ktorý však v pondelok priznal, že nemal správne informácie. „Neodovzdával nakoniec žiadnu cenu,“ doplnil. Doležala však mohli diváci vedieť v online vysielaní oficiálneho profilu Svetového pohára v Jasnej na sociálnej sieti. V diskusii minister vysvetľoval ako chce pomôcť cestovnému ruchu na Slovensku.

Doležal sa v stredisku stretol so šéfom organizačného výboru pretekov v Jasnej Matejom Hulejom. – Foto: FB AD

Naď išiel podporiť športový oddiel

V Demänovskej doline v sobotu bol aj šéf obrany Jaroslav Naď, ktorý sa tým pochválil aj na sociálnej sieti. K statusu si pridal aj fotku ako gratuluje s kyticou kvetou Petre Vlhovej k druhému miestu. To rozčertilo ľudí, ktorý ho poriadne sfúkli za to, že sa premáva po Slovensku počas lockdownu. „Sprísňujete pravidlá pre občanov, ktorí nesmú bez relevantného dôvodu ani nos z domu vystrčiť a vy sa odtrepete do Jasnej fandiť?” pýta sa v komentároch muž. Jemu a mnohým iným Naď argumentoval, že tam bol pracovne podporiť Vojenské športové centrum Dukla. „Petra je zamestnankyňou rezortu obrany, rovnako ako bratia Žampovci. Sú vďační za podporu od Dukly, ktorú dostávajú. Stretnutia boli najmä pracovné,” obhajoval sa Naď.

Minister Naď v sobotu zagratuloval Petre Vlhovej k druhému miestu v slalome. – Foto: FB JN


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Ťažko tomu veriť. Ministri vraj nešli na výlet, v Jasnej pracovali!

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku