eReport.sk
Minister obrany Jaroslav Naď Foto: tasr

Naď sa pochválil fotkou a schytal tony hejtu: Toto už vôbec nie je vtipné!

Chcel sa pochváliť, no dostal poriadne vynadané! Šéf rezortu obrany Jaroslav Naď (39) cez víkend zavítal na Svetový pohár v alpskom lyžovaní do Jasnej, kde pretekala aj Petra Vlhová. Tá obsadila v slalome skvelé druhé miesto, čo Naď využil na to, aby jej s kyticou v ruke zagratuloval. Fotku s úspešnou slovenskou lyžiarkou si potom aj vycapil na sociálnu sieť. A to nemal robiť! Ľudia mu v komentároch dali jasne najavo čo si o jeho cestovaní mimo okres v čase lockdownu myslia.

Mal to byť milý status o gratulácii úspešnej slovenskej športovkyni. Jaroslav Naď v sobotu pridal na sociálnu siet obrázok s Petrou Vlhovou aj bratmi Žampovcami. V statuse sa poďakoval lyžiarke ako skvele reprezentuje Slovensko a aj obranné Vojenské Športové Centrum Dukla. „Petra sa samozrejme absolútne koncentruje na preteky, no dohodli sme sa, že sa po sezóne opäť stretneme, aby sme komplexnejšie prebrali možnosti ešte väčšej podpory,” napísal Naď.

Minister Naď s Petrou Vlhovou. – Foto: FB/JN

Ďalej uviedol, že je rád, že sa mu podarilo stretnúť s Petrou Vlhovou aj uprostred sezóny a že je na ňu hrdý. „Práve šport je to, čo nás všetkých spája aj v týchto ťažkých časoch a rezort obrany chce byť maximálne nápomocný. Držte sa!” pochválil sa v statuse minister. A šport v sekcii komentárov ľudí skutočne spojil, ale v zlosti voči Naďovi.

Papaláši si behajú cez okresy

„Mimo okres? Ja chodím do práce do jedného okresu a k priateľovi a mamine do druhého a s akým strachom a nervami, niekto sa chodí zabávať cez niekolko okresov a vysmiaty, spokojný. Vodu kážu, víno pijú,” rozčuľovala sa diskutujúca. „Sakra, tak ja sa ledva z domu dostanem a papaláši si tu behajú kade tade po Slovensku. Hanba,” odkazuje Naďovi ďalší fanúšik. „Už sa zas môže cestovať medzi okresmi ? Supeeeer,” rýpla si žena do ministra, ktorý to schytával vo väčšine príspevkov.

Jaroslav Naď pridal do statusu fotku aj s lyžiarmi Adamom a Andreasom Žampom. – Foto: FB JN

Nahnevaní ľudia Naďovi vysvetlili, že statusom ich poriadne vydráždil. „Ste normálny alebo ste sa už úplne odtrhli od reality? To sa týmto ešte pochválite na FB? Sprísňujete pravidlá pre občanov, ktorí nesmú bez relevantného dôvodu ani nos z domu vystrčiť a vy sa odtrepete do Jasnej fandiť? To naozaj?” pýta sa ďalší muž.

„Tak toto si už naozaj robíš srandu? Vtipné mi to nepríde!!!! Synovia a dcéry nemôžu ísť pozrieť svojich vlastných rodičov ktorí pomalinky umierajú v domovoch dôchodcov alebo iných okresoch, ľudia tu nebudú mať za chvíľu čo jesť lebo ste všetko zatvorili, zničili ste také sviatky ako sú Vianoce, pamiatka zosnulých a určite zničíte i Veľkú noc a ty tu predvádzaš nejaké divadlo že je tvoj zamestnanec??? To že si minister neznamená že si jej nadriadený!!! Všade funguje home office a všetci sa snažia dodržiavať. A ty bez hanby robíš zo seba rovnakého šaša ako ten tvoj Igor,” rozčuľuje sa ďalší.

Naď: Petra mi je vďačná

Toľko kritiky na svojom profile nemohol nechať šéf rezortu obrany len tak a preto sa s viacerými diskutujúcimi zaplietol do slovnej prestrelky a vysvetľoval svoj pobyt v Nízkych Tatrách. „Rozumiem, poviem Petre a Žampovcom, nech reprezentujú cez home office,” odkázal štipľavo šéf rezortu obrany svojim kritikom. „Petra je zamestnankyňou rezortu obrany, rovnako ako bratia Žampovci. Sú vďační za podporu od Dukly, ktorú dostávajú. Stretnutia boli najmä pracovné, rozprávali sme sa o tom, ako ich ešte môžeme podporiť. A boli veľmi príjemní,” obhajoval sa ďalej Naď.

Okrem Naďa si do Jasnej v čase locdownu odskočili aj ministri Andrej Doležal a Roman Mikulec. Kým Doležalov hovorca to obhajoval tým, že pod nich patrí aj cestovný ruch a tak išiel minister propagovať Tatry, šéf rezortu vnútra svoj výlet nekomentoval.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
7 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Zaujímavosti