eReport.sk
Tatiana Žideková
Tatiana Žideková, foto: Instagram

Tatiana Žideková: Známa influencerka prezradila svoj recept na krásu!

Patrí medzi najznámejšie slovenské influencerky. Žije zdravo, športuje a stará sa o svoj vzhľad. Športovkyňa Tatiana Žideková (27) prezradila svoj recept na krásu!

Tatiana, patríte medzi naše najznámejšie slovenské influencerky. Máte nádherný Instagram. Koľko času denne vás stoja sociálne siete?

Ďakujem veľmi pekne za pochvalu. Myslím si, že na mojom Instagrame je viditeľné, že pridávam obsah od rána do večera. Čiže ja tvrdím, že pre mňa je Instagram 24/7, pretože ja sa ráno budím s tým, že rozmýšľam čo treba a ako to treba urobiť a večer zaspávam s tým, že si prechádzam to, čo všetko som počas dňa urobila a čo budem robiť na druhý deň. Na Instagrame fungujem naozaj 24/7, víkendy aj sviatky. Proste stále.

Vyzeráte výborne. Ako sa o seba staráte?

Tiež veľmi pekne ďakujem! Veľmi ma teší, že ma ženy takto vnímajú. Snažím sa v prvom rade o seba starať po fyzickej stránke, to asi o mne všetci vedia. Každý deň športujem, pretože som k tomu bola od malička vedená.

No a po tej beauty stránke sa to u mňa zlomilo približne až v takej 25-ke, kedy asi aj veľkú rolu zohral práve Instagram, kde ľudia odporúčajú všelijaké možné procedúry a ženy sa priznávajú k zákrokom, ktoré podstupujú na to aby vyzerali tak ako vyzerajú.

Takže posledné dva roky sa starám aj po tej beauty stránke o seba, ale musím sa vám priznať, do svojej 25-ky mi krémiky, séra a podobné veci nič nehovorili. Takže tam som to trošku zanedbávala.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Tatiana Žideková: Známa influencerka prezradila svoj recept na krásu!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti