eReport.sk
Tomáš Taraba
Tomáš Taraba. Foto: tasr

Taraba šokoval verejnosť: Kolíková vraj navrhuje trestný čin protestovania pred domami politikov!

Protesty pred domami politikov boli typické pre dnešné vládne strany pred tým, ako sa dostali k moci a zároveň v čase, keď sa snažili obrátiť spoločenskú mienku proti vtedajšej vládnej strane Smer-SD. Dnes je však zjavne iná doba a vládne strany, minimálne podľa opozičného poslanca Tarabu, už dnes nie sú priaznivcami podobných aktivít, ako predvádzali napríklad pred Bonaparte. Slovne sa proti protestom pred domami politikov vyjadrujú už dlhšie, no tentokrát by mal podľa predsedu strany ŽIVOT-NS do parlamentu smerovať zákon, ktorý ľuďom protestujúcim pred domami politikov môže radikálne znepríjemniť život.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Ceny elektriny i plynu sa môžu na budúci rok zvýšiť
  2. O post predsedu Združenia miest a obcí Slovenska (ZMOS), ktorého budú voliť na májovom sneme (23. - 24. 5.), sa uchádza osem kandidátov.
  3. Premiér SR Eduard Heger (OĽaNO).
  4. Michal Kaliňák.
  5. Spravodlivá bojovníčka
  6. Spravodlivá bojovníčka
  7. Kolíková sa teší
  8. Slovná prestrelka medzi Tarabom a Kičom! Michal Kiča, bývalý štátny tajomník na MŽP, na Facebooku kritizoval Rudolfa Huliaka aj Tomáša Tarabu.
  9. Hamranove akcie sú neskutočným fiaskom

„Nejako zmäkli“

Vláda zmenila svoje názory oproti opozičným časom už vo viacerých témach. Príkladom môže byť opätovná politizácia voľby policajného prezidenta po tom, ako ju predchádzajúca vláda odpolitizovala. „Kolíková navrhla trestný čin protestovania pred domami politikov,“ píše konkrétne Taraba.

Foto: Fb/tomastaraba

„Oni čo sa dostali k moci cez protesty pred Bonaparte, nejako zmäkli. Škoda, že Kolíkova nebola taká citlivá keď nedala napojiť nevinného človeka na pľúcnu ventiláciu a zadusil sa v cele,“ dodal.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Taraba šokoval verejnosť: Kolíková vraj navrhuje trestný čin protestovania pred domami politikov!

Odoberať
Upozorniť na
11 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre