eReport.sk
Juraj Rizman a Zuzana Čaputová v Tatrách.
Juraj Rizman a Zuzana Čaputová v Tatrách. Foto: fb/zcaputova

Taraba pripomenul prezidentke Lučanského: Zaujímavý štát vediete. Ďakujem, že ste ma odblokovali

Prezidentka Slovenskej republiky Zuzana Čaputová vo štvrtok pozdravila svojich fanúšikov z Tatier. Zverejnila aj fotografiu so svojim partnerom Jurajom Rizmanom, na ktorej obaja pózujú pred národom v našich zasnežených veľhorách. Nezaradený poslanec Tomáš Taraba sa pri jej poste nemohol zdržať komentára.

Status, ktorý zverejnila deň pred Silvestrom Čaputová mal masívnu interakciu. Fotografia prezidentky a jej milého, to mnohých občanov takpovediac chytí za srdce. “Konečne si dala relax po náročnom roku,” pomyslel si nejeden občan pri čítaní stručného statusu, v ktorom hlava štátu v prítomnosti svojho partnera občanom odkázala: “Pozdravujeme z Tatier. Je tu úžasná zima ako z rozprávky.”

Zdroj: fb/zcaputova

Nezaradený poslanec Taraba, ktorý sa práve nachádzal na jednom z miest posledného odpočinku, však neváhal a komentoval prezidentkin status trocha inak. “My pozdravujeme pani prezidentka z Martinského národného cintorína. Dnes je výročie úmrtia generála Lučanského. Je to ten prípad, kde svedok skončil s prestrelenou hlavou. Zaujímavý štát vediete. Ďakujem, že ste ma odblokovali na fb,” napísal nezaradený poslanec.

Zdroj: fb/zcaputova

Ako sme vás na inom mieste dnes informovali, množstvo ľudí si vo štvrtok na Národnom cintoríne v Martine pripomenuli prvé výročie smrti bývalého policajného prezidenta Milana Lučanského. V Martine bola aj naša redaktorka Mimi Šrámová s kamerou a priniesli sme vám video aj fotografie z tamojšieho Národného cintorína.

Zdroj: youtube.com/eReport

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Taraba pripomenul prezidentke Lučanského: Zaujímavý štát vediete. Ďakujem, že ste ma odblokovali

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti