eReport.sk
Tomáš Taraba
Tomáš Taraba. Foto: tasr

VIDEO Kolíkovej klamstvo? Taraba: Ako si mohla naštudovať Kočnerov rozsudok skôr, ako bol dočítaný?

Poslanec NR SR Tomáš Taraba (ŽIVOT-NS, SNS) si myslí, že bývalá ministerka spravodlivosti Mária Kolíková (SaS) opäť klamala na sociálnych sieťach. V deň vynesenia rozsudku nad Mariánom Kočnerom totižto tvrdila, že si rozsudok dvakrát prečítala a nerozumie rozhodnutiu súdu. V čase, kedy Kolíková napísala svoje vyjadrenie, nebol rozsudok ešte ani náhodou dočítaný Špecializovaným trestným súdom. Je teda v podstate nemožné, že by si Kolíková v čase písania svojho stanoviska mohla dopredu naštudovať všetko, o čom tvrdila, že má preštudované.

„Priatelia, dovoľte mi, aby som vám ukázal, aká neskutočná klamárka je Mária Kolíková. A keď nie klamárka, tak aká je hlúpa osoba,“ namotivoval svojich divákov Taraba k sledovaniu jeho stanoviska.

Tomáš Taraba na sociálnej sieti k exministerke Kolíkovej a Kočnerovmu spisu.

Zdroj: fb/tomastaraba.sk

Ministerka so schopnosťami superhrdinov

Kolíkovej príspevok ku Kočnerovi vyšiel totižto viac ako 45 minút pred tým, ako súd ukončil čítanie svojho rozsudku. Kolíková, sa samozrejme, vyjadrovala proti rozhodnutiu súdu, čo je z pozície političky tiež na pováženie.

„V ten deň o 17:43 uviedla na Facebooku Mária Kolíková stanovisko, že ona nerozumie rozhodnutiu sudcov. A že žiada súdy, aby oveľa detailnejšie, podrobnejšie a zrozumiteľnejšie komunikovali svoje rozsudky,“ uviedol Taraba. Kolíkovej pokladá preto veľmi jasnú a zrozumiteľnú otázku: „Ako ste si o 17:43, ako hovoríte na Facebooku, už dvakrát mohli prečítať rozsudok, keď ten rozsudok sudca ŠTS čítal prosím pekne do 18:30?“

Mohlo by vás tiež zaujímať:

  1. Igor Matovič hovorí, že do NRSR sa dostalo viac "dezolátov"
  2. Najprv kresťan dnes liberál!
  3. Prirodzený partneri?
  4. HLAS je pripravený.

Nedôsledná Kolíková?

Dôvod, pre ktorý Kolíková neporozumela rozsudku teda podľa neho nie je ten, že by bol rozsudok zle napísaný. Ale ten, že si ho Kolíková pozorne nevypočula, alebo neprečítala. „Pani Kolíková, možno tam tkvie ten problém, prečo vy veciam nerozumiete. Lebo si ich ani nevypočujete, alebo neprečítate,“ uviedol Taraba. „Tu je vidieť, ako fungujú. Že vo veciach, v ktorých nemajú ani potuchu, jednoducho hneď napíšu nejaký hanopis na ľudí, ktorí im jednoducho nevyhovujú, alebo ktorí im nesedia,“ dodal.

Exministerka by sa mala podľa poslanca najprv pýtať vyšetrovateľa Juhása, že prečo si vymyslel, že na špeciálneho prokurátora Daniela Lipšica plánovali vraždu. Aj toto totižto súd v deň Kočnerovho rozsudku odmietol. Otázne teda je, že kto tu hrá aké hry a prečo.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Kolíkovej klamstvo? Taraba: Ako si mohla naštudovať Kočnerov rozsudok skôr, ako bol dočítaný?

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php