eReport.sk
Taraba informuje. Minister životného prostredia prináša informáciu, ktorý prekvapí
Správca stránky "Hoaxy a podvody" poručík Dávid Púchovský. Zdroj: no comment

Veľké odhalenie! Neuveríte, komu ide asistovať Púchovský z „Hoaxy a podvody“. Taraba to už vie

Taraba informuje. Minister životného prostredia prináša informáciu, ktorý prekvapí. Kam sa chystá dnes už bývalý, známy admin stránky polície Hoaxy a podvody? Ten sa pochválil s novinkou sám na sociálnej sieti Instagram.

Taraba informuje!

„Púchovský z Hoaxy a podvody, stránky ktorá okydávala politikov a zneužívala stránku na výpady voči opozícii ide robiť asistenta k Spišiakovi z Progresívneho Slovenska. Konečne odkrývajú pre koho robili a kto to tu všetko riadil,“ napísal prekvapujúco Taraba na sociálnu sieť.

Je dlhodobo známe, že medzi Tarabom a Spišiakom zúri malá mediálna vojna. Pred voľbami si navzájom verejne adresovali rôzne uštipačné odkazy.

Púchovský sa už verejne rozlúčil

Admin policajnej stránky Hoaxy a podvody sa pred niekoľkými dňami verejne rozlúčil a prostredníctvom videa oznámil, že v polícii končí. Tajomne však na Instagrame odkázal, že „príbeh nekončí“.

Napísal: „Veď príbeh nekončí, ja hrám ďalej. Dnes som požiadal o uvoľnenie zo služobného pomeru ku koncu mesiaca “z dôvodu neodborných zásahov do strategickej komunikácie Policajného zboru zo strany Ministerstva vnútra SR, kvôli ktorým nie je možné zabezpečovať obranyschopnosť SR voči hybridným hrozbám na kvalitatívnej úrovni ako doposiaľ. Od tohto momentu sa žiadnym spôsobom nepodieľam na strategickej komunikácii polície,“ napísal. Dodal, že odmietol možnosti pokračovať v polícii na rôznych iných pozíciách.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Taraba informuje. Minister životného prostredia prináša informáciu, ktorý prekvapí
  2. Je pravda na poslednom mieste?
  3. MUDr. Bukovský chce vedieť, kto sú dnešní kontrolóri faktov.

Následne sa pochválil, že vybudoval celú komunikačnú stratégiu pre sociálne siete, vyškolil desiatky ľudí, reprezentoval políciu na troch kontinentoch, „ťahal“ to sám prvého dva a pol roka 24/7 a obetoval časť svojho súkromia. Napísal aj, že nechce byť niekde trpený a v tichosti uprataný.

Svoj príspevok na Instagrame zavŕšil novou informáciou. „Po trpezlivom zvažovaní medzi niekoľkými možnosťami mimo štátnej správy som sa rozhodol prijať ponuku Jaroslava Spišiaka na pozíciu jeho poslaneckého asistenta od decembra,“ zakončil svoj príspevok na Instagrame.

Medzi asistentami zatiaľ nefiguruje

Na stránke Národnej rady, kde je zoznam poslancov aj ich asistentov, zatiaľ meno Dávida Púchovského medzi asistentami nefiguruje.

O niekoľko dní neskôr pridal Dávid Púchovský na Instagrame aj ďalší príspevok. Dal na známosť, že kampaň “Hoaxy sa na mňa nelepia”, bude pokračovať. V akej forme, to zatiaľ nezverejnil.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Veľké odhalenie! Neuveríte, komu ide asistovať Púchovský z „Hoaxy a podvody“. Taraba to už vie

Odoberať
Upozorniť na
8 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php