eReport.sk
Marek Šefčík. Foto: tasr

Takto si veľkonočné sviatky nepredstavoval. Poslanca potrápil covid

Poslanec za OĽANO Marek Šefčík, ktorý sa netají svojimi kresťanskými hodnotami, plánoval počas veľkonočných sviatkov vyraziť na návštevu svojich blízkych. Tešil sa, že po dvoch „covidových“ rokoch sa konečne stretnú v širšom kruhu. No ako sa hovorí, človek mieni, pán Boh mení.

A tak to bol aj v Šefčíkovom prípade. Hoci doteraz odolával covidu, nakoniec sa nakazil i on. Najprv si však myslel, že ide iba o obyčajné prechladnutie a nevenoval tomu výraznú pozornosť. „V noci na utorok to bolo veľmi zlé. Otestoval som sa. Pozitívny. Zrušil som teda niektoré akcie, na ktorých som sa mal zúčastniť, a nechtiac som tým zrušil aj rodinný výlet k starým rodičom našich detí, na ktorý sme sa tak tešili,“ priznal na sociálnej sieti poslanec, ktorý nasledujúce dni preležal s teplotami v posteli.

Poslanec Šefčík dostal covid a poriadne ho potrápil. – Foto: fb/poslanecmareksefcik

„V piatok sa mi troška polepšilo, ale sprevádzala ma slabosť a tak to bolo vlastne počas celého týždňa. Už v piatok som mal negatívny test. Veľkonočné trojdnie som však strávil doma pri televíznych prenosoch z Bratislavy a z Vatikánu. Žiaľ, žijeme v trojizbovom byte a úplná izolácia je komplikovaná,“ uviedol Šefčík s tým, že z piatka na sobotu sa priťažilo jeho najmladšiemu synovi Rubenovi.

Čítajte viac:

„Museli sme s ním skočiť na pohotovosť – teda ja, s respirátorom na tvári som ale „iba“ spravil taxikára. Laryngitída, no neskôr už aj s pozitívnym testom na covid,“ priblížil poslanec, ktorý si takto zrejme sviatky nepredstavoval. „Tento týždeň mal skutočne vyzerať inak, ale nenavyberáme si. Sme len slabí ľudia, ktorí nedokážu vôbec niektoré veci ovplyvniť. A dar zdravia je skutočne veľkým darom: Často si to uvedomujeme, keď ho strácame. Verím, že nám bude dopriate sa čo najskôr z toho dostať a byť znova zdraví. Verím tiež, že čo najskôr utíchnu zbrane na Ukrajine,“ uzavrel.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Takto si veľkonočné sviatky nepredstavoval. Poslanca potrápil covid

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport

Zaujímavosti