eReport.sk

Tajomstvo Kollárovho sexuálneho apetítu: Odborníčky prezradili, čo je za tým


Sukničkár, viacnásobný otec, experimentátor v erotických vodách a v súčasnosti aj druhý najmocnejší ústavný činiteľ v krajine. Šéf parlamentu Boris Kollár je známy svojimi sexuálnymi výstrelkami s bohatým portfóliom svojich úlovkov. Čo ale lídra hnutia Sme rodina a podobných mužov motivuje k mnohoženstvu a prečo sa neuspokoja s jedným partnerom na celý život? Opýtali sme sa psychologičky Jitky Derkovej a sexuologičky Danicy Caisovej.

Nie nadarmo sa mu hovorí multiotecko.  Súčasný šéf parlamentu má na konte jedenásť potomkov s desiatimi ženami, udržiaval erotický kontakt s transženami, v minulosti napísal chovankyni z resocailizačného centra Čistý deň: “Vyšukáme sa!“.

Boris Kollár je známy sukničkár a multiotecko . Foto: sita

Po novom internetom koluje nahrávka erotickej relácie Kefun, Fun rádia, z roku 2004, v ktorej ako hosť vystupuje aj samotný Kollár, ktorý spomína na svoje sexeskapáday mladosti a napríklad aj súlož s opitým dievčaťom v bezvedomí. Otvára sa tak otázka, čo je motiváciou samotného Kollára, ale aj ostatných mužov s podobne bohatým sexuálnym apetítom.

Nedávno unikla aj erotická komunikácia Borisa Kollára s transrodovou modelkou Paris Nemc. Foto: Instagram PN

Instagram

Flirtmašiny v akcii

Prečo nevydržia pri jednej partnerke? „Tak majú nastavenú sexualitu,“ zhodnotila sexuologička Danica Caisová mužov, ktorí nepohrdnú aj viacerými milenkami súčasne. Podľa odborníčky koníčkom podobného typu ľudí je flirt.

„Chodia do takej spoločnosti, kde je možnosť flirtovať so ženami, chodía do spoločnosti, kde je veľa voľných žien, a veľa mladých žien. A to aj preto, aby si flirtovacie stratégie mohol rozvíjať. Za večer tak, môže flirtovať aj s blondínkou,  čiernovláskou či červenovláskou. Ako by povedali moralisti, je na permanentnom love,“ podčiarkla sexuologička.  Odborníčka zároveň prizvukuje, že nejde v tomto prípade o vec morálky, ale o nastavenie daného človek. „Takto on žije,“ dodala.

Trauma z otca či „mačo syndróm“

Podľa psychologičky Jitky Derkovej za mnohoženstvom muža, ktorý nežije práve príkladným monogamným štýlom života, stojí viacero motivácií. Jedna z nich môže mať korene už v jeho detstve.

„Častokrát sú to muži, ktorí nezažili otca, alebo mali takého, ktorý od nich odišiel. Akoby z nejakého zvláštneho dôvodu opakujú rodinný model z detstva. Toto pozorujem veľmi často,“ opísala psychologička.

Ďalšou z možných motivácií podľa odborníčky na mentálne zdravie je určitá emočná nezrelosť. „Ľudia, ktorí sú intelektovo veľmi zdatní a mentálne veľmi schopní, a komunikatívne na veľmi dobej úrovni, tak môžu  byť emočne veľmi nezrelí. Emočná zrelosť sa meria podľa toho, ako človek chápe a dokáže vnímať vlastné emócie a dokáže ich ovládať,“ povedala k téme psychologička.

Za podobným správaním môže byť aj tzv. „mačo syndróm“. „Je to také to chlapské vystatovanie sa. Niektorí muži majú takú predstavu, že ich cena stúpa vyššie, čím viac frajeriek majú na konte,“ podčiarkla Derková.

Foto: tasr, sita, instagram PN

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Tajomstvo Kollárovho sexuálneho apetítu: Odborníčky prezradili, čo je za tým

Aktuálne