eReport.sk
foto: profimedia

Tajné plány Meghan a Harryho na zárobky snov: Zamestnanci musia mlčať!

Princ Harry (36) a Meghan Markle (39) sa dohodli so streamovacími giagantmi ešte za pôsobenia v kráľovskej rodine. Zmluvy im priniesli milióny a mohli si dovoliť luxus v Kalifornii. Poddaní však o tom musia mlčať…

Na spoluprácu s Netflixom, pre ktorý budú vytvárať rôzne projekty cielené na mladšie publikum sa dvojica dohodla v dobe, keď ešte boli členmi britskej monarchie. O tajných dohodách vedeli aj zamestnanci paláca, ktorí však museli byť pred zvyškom rodiny ticho.

Viac sa dozviete:

„Sú to dobrí ľudia. Pre Meghan a Harryho chceli len to najlepšie. Lenže niektoré tajomstvá manželov sú natoľko výbušné, že by vyhodili do povetria dobre premyslený príbeh o obetiach monarchie,“ povedal zdroj z paláca.

„Niektorí z týchto zamestnancov vedeli napríklad o komerčných zmluvách manželov v čase, keď ešte boli plnohodnotnými členmi monarchie. Robili si cestičku k miliónovým zárobkom ešte predtým, ako utiekli,“ dodal zdroj. Za projekt pre streamovaciu službu Netlifu Harry s Meghan inkasujú 150 miliónov dolárov. Dobre premyslený ťah?!

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport