eReport.sk
Romana Tabák, foto: tasr

Tabák opäť šokuje. Šteklivé foto a citát z biblie

Tá sa teda nezdá. Kto si myslel, že už poslankyňa za OĽANO Romana Tabák nemá čím prekvapiť, ten sa poriadne prerátal. Najskôr filozofovala o tom, že ak by hlavou štátu v každej krajine bola žena, bolo by na svete menej násilia, potom zase ukázala svoje prednosti.

„Ak by bola v každej krajine hlavou štátu žena, tak by bolo oveľa menej vojen a násilia vo svete. Viac žien v politike!“ znel jeden z jej príspevkov. Na sociálnej sieti ho mal nie práve najpríjemnejšie okomentovať aj generál Pavel Macko, čo si všimla aj satirická stránka Zomri.

– Foto: fb/zomriofficial

„Pri všetkej úcte, pani Tabák, ak by dosahovali váš level kompetencií, tak by svet skončil v totálnom chaose,“ zrušil Tabákovej myšlienku.

– Foto: fb/RomanaTabak

Politička sa však nedala. Počas víkendu vybehla na sneh a so svojimi fanúšikmi sa podelila aj o mierne pikantné foto. Poslankyňa totiž pózuje v lese na lyžiach v podprsenke. Prekvapivo pripojila citát z biblie: „Ak je tvoj nepriateľ hladný, nakŕm ho; ak je smädný, napoj ho; lebo keď tak urobíš, žeravé uhlie zhrnieš mu na hlavu. Nedaj sa premôcť zlému, ale zlé premáhaj dobrom!“ Nezabudla tiež zdôrazniť, že beh na lyžiach prospieva zdraviu. „Nenamáha kĺby a možno sa mu venovať v každom veku! Športu zdar!“ uzavrela Tabák.

Čítajte viac:


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Tabák opäť šokuje. Šteklivé foto a citát z biblie

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti