eReport.sk
Karlos Vémola, Lela Ceterová si dali spoločné tetovanie, foto: profimedia

Svadba nebude! Vémola a Ceterová ju tento rok zrušili

Karlos Terminátor Vémola (36) a Lela Ceterová (31) mali naplánovanú veľkolepú svadbu, ktorú však bohužiaľ tento rok zrušili. Čo sa stalo?

„Chceme, aby na našu svadbu nikdy nikto nezabudol. Bude to nezabudnuteľný zážitok pre nás i pre hosťov. Máme pre nich veľké prekvapenie,“ povedala na začiatku júna Lela. Aktuálne je svadba zrušená, lebo Karlos a Lela sa tento rok brať nebudú. Dôvod? Rizikové tehotenstvo Lely a Karlosova operácia natrhnutého tricepsu a následná rekonvalescencia. Zápasníka čakajú zrejme ešte dva ďalšie zákroky.

Viac sa dozviete:

„Áno, odložili sme svadbu. Môjho muža čakajú operácie, ja mám rizikové tehotenstvo a svadbu by sme si neužili ako by sme chceli. Preto sme sa dohodli, že ju preložíme. Pre nás je veľmi dôležitý magický dátum nášho zoznámenia, preto sme to dali na ďalší rok,“ vysvetlila Lela.

V presune termínu našla i pozitíva. „Narodí sa nám bábätko, budeme tam už štyria a ja po tehotenstve krásne schudnem. Hlavné je, aby sme boli všetci zdraví a potom si to s veľkou parádou všetci užijeme,“ dodala modelka.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Svadba nebude! Vémola a Ceterová ju tento rok zrušili

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti