eReport.sk
Karlos Vémola, Lela Ceterová si dali spoločné tetovanie, foto: profimedia

Lela Ceterová v tehotenstve chudne: Čo sa s ňou deje?

Lela Ceterová (31) čaká s bojovníkom Karlosom Terminátorom Vémolom (35) svoje druhé bábätko. Zatiaľ len chudne. Čo sa deje?

Bývalá playmate Lela Ceterová je v treťom mesiaci tehotenstva. S Karlosom Terminátorom Vémolom sa už tešia na druhého spoločného potomka. Pár už má malú dcérku Lili. „Veľmi sa tešíme, chceli sme bábätko. Sme šťastní, že sa to podarilo. Je to boží dar. Len už by som chcela začať poriadne priberať, zatiaľ len chudnem a chudnem,“ povedala prsnatá blondínka.

Stále trpí tehotenskou nevoľnosťou a má taktiež bolesti chrbta. „Je mi zle každý deň. Dáva mi to zabrať. Ale vydržali to iné, vydržím to aj ja. Na bábätko sa však veľmi teším,“ hovorí mamina, ktorá zatiaľ nepozná pohlavie bábätka. „Začala som tretí mesiac. Najhoršie už mám za sebou. Musím si dávať pozor, prvé tri mesiace sú najťažšie, to vie každá žena. Mám zablokovaný chrbát, musela som ísť hneď na fyzioterapiu, druhý deň by som sa nenarovnala,“ vysvetľuje.

Vie, že sa musí šetriť. Karlos jej, pokiaľ sa dá, pomáha ako vie. „Lilinku nosím na rukách, to je jasné. Snažím sa to robiť opatrne, aby sa mi nič nestalo. Musím sa starať, to je je jasné. Pokiaľ Karlos nie je doma, je to na mne. Nákupy rieši samozrejme on, lebo vie, že sa musím šetriť,“ dodala Lela.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Lela Ceterová v tehotenstve chudne: Čo sa s ňou deje?

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti