eReport.sk
bez servítky helena
Helena z Bez servítky, foto: tv joj

Súťažiaca Helena zo šou Bez servítky bola kedysi riadny KUS ženskej. Spoznali by ste ju?

Na súťaží o varení sa diváci dobre bavia. Najmä keď sa nájdu exoti, ktorí skritizujú úplne všetko, čo sa dá.

Tentokrát sa medzi nich radí blondínka Helena: „Veď to vyzeralo ako v jedálni,” zhodnotila v poslednom diele hlavný chod konkurentky. Helena si bez pochyby získala titul najväčšej kritičky tohtotýždňovej zostavy obľúbenej relácie Bez servítky. Na jej výkon v kuchyni si diváci musia ešte pár dní počkať. Potom sa uvidí, aká je profesionálka a či jej kritika na druhých bola oprávnená. Mnohí však určite netušia, že jej kulinárske schopnosti už možno na obrazovke videli. Len si jej tvár nevedia priradiť. Bola poriadna bacuľka.

Helena už na začiatku týždňa stihla ukázať, že má vycibrený jazýček, ktorý neuspokojí len tak hocičo a na súperov má poriadne vysoké nároky. Na základe jej neustálej kritiky voči jedlám ostatných súťažiacich sú preto všetci zvedaví na to, aké menu bude vo finálový večer podávať vlasová stylistka.

Kilá museli dole!

Keď nahliadneme do histórie, očakávania na Helenku by mali byť nemalé nielen pre jej tohtotýždňové negatívne komentáre na pokrmy. Prostoreká kaderníčka totiž v minulosti úspešne ohurovala rôznymi dobrotami divákov šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorej sa zúčastnila dokonca dvakrát . Zrejme málokto však v 52-ročnej Helene spoznal jednu z najlepších kuchárok legendárneho programu. Po radikálnom schudnutí totiž vyzerá ako úplne iná žena.

Foto: tv joj

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Súťažiaca Helena zo šou Bez servítky bola kedysi riadny KUS ženskej. Spoznali by ste ju?

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport