eReport.sk

Prekvapte na Valentína: Vyhrajte pre svoju lásku zlato a brilianty

Súťaž je ukončená. Toto sú šťastní výhercovia

Blíži sa 14. február a s ním sviatok všetkých zaľúbených, sv. Valentín. V tento deň si ľudia rôznymi spôsobmi pripomínajú vzájomnú lásku. Jedným z najbežnejších darčekov je červená ruža.
Väčšinou stačí, ale kto by nechcel svojho partnera potešiť niečím iným napríklad – niečím honosným, trblietavým a vzácnym.

Teraz máte príležitosť získať takýto dar v našej valentínskej súťaži. Zapojte sa do hry o hodnotné šperky a môžete to byť práve vy, kto 14. februára prekvapí partnera či partnerku zlatom a briliantmi.

Zahrajte si puzzle a získajte jedinečné klenoty z luxusného klenotníctva Sheron

Výhry:

Dámsky náramok Positano vychýrenej talianskej šperkárskej značky Alberti, ktorej majstri priamo pre Sheron vytvorili elegantný a vkusný náramok, ktorému dominuje slovo LOVE (láska), diamanty (spolu 0,26 ct), 18-karátové biele zlato a celková elegancia.

Cena 1.590 €

Pánsky náramok z dielne spoločnosti Baraka – na slovo vzatého odborníka, ktorý svoje dlhoročné skúsenosti pretavil aj do Baraka 316L. Ide o hodnotný šperk, ktorý zadefinuje osobnosť každého muža. Pozornosť okamžite upúta vysoko vkusným dizajnom pozostávajúcim z kombinácie ružového zlata, diamantu na uzávere a ušľachtilej ocele s PVD povrchovou úpravou, čo spôsobuje, že náramok dokonale drží tvar. 

Cena 225 €

Podmienky súťaže:

  1. Vyberte si šperk, o ktorý chcete hrať.
  2. Poskladajte shuffle puzzle šperku.
  3. Vyplňte formulár súťaže a odošlite ho.
  4. Súťaž trvá od 25. januára 2021 do 7. februára 2021 vrátane
  5. Jeden súťažiaci môže hrať o oba šperky a aj viac krát.

Súťaž je uzatvorená – chystáme žrebovanie! Kto z vás oslní na Valentína?


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Prekvapte na Valentína: Vyhrajte pre svoju lásku zlato a brilianty

Aktuálne

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti