eReport.sk
Matúš Šutaj Eštok a Ivan Korčok Zdroj: tasr/koláž eReport

Šutaj Eštok: Vždy servilný a poslušný Ivan Korčok by sa nikdy nepostavil na stranu Slovenska

Korčokove vyhlásenie ho podľa Šutaja Eštoka demaskovalo. Buď naozaj nemal žiadne informácie a odmietal uveriť, že vyslanie vojakov na Ukrajinu je naozaj témou alebo o tom vedel a úmyselne sa snažil túto informáciu zatajiť, pričom obe možnosti sú zlé.

Minister vnútra Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD) na sociálnej sieti reagoval na vyjadrenia opozičného kandidáta na prezidetna SR Ivana Korčoka. Ten označil výroky premiéra Roberta Fica (Smer-SD) o posielaní vojakov na Ukrajinu pred rokovaním lídrov európskych štátov v Paríži za dezinformačnú operáciu.

Demaskovaný Korčok

„Vyjadreniami premiéra a rokovaním Bezpečnostnej rady vláda rozbehla dezinformačnú operáciu. Jej cieľom je vystrašiť ľudí, akoby na stole bolo vyslanie našich vojakov na Ukrajinu,“ uviedol Korčok vo videu v reakcii na Fica.

Podľa ministra Šutaja Eštoka dnes už vieme, že opoziční poslanci, ktorí hovorili o tom, ako vláda témou vyslanie vojakov na Ukrajinu len straší, „zo seba urobili naivných hlupákov. Stačil jeden deň a informáciu potvrdil samotný francúzsky prezident Macron,“ upozornil minister v reakcii na Korčoka.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Samozvané elity
  2. Peter Pellegrini
  3. Korčokova kampaň

Okrem opozičných poslancov podľa názoru Šutaja Eštoka preukázal svoju neznalosť aj jeden z kandidátov na prezidenta, ktorý je aj hlavných veliteľom ozbrojených síl. „Hovorím o Ivanovi Korčokovi. Jeho vyhlásenie ho celkom demaskovalo a buď skutočne nemal žiadne informácie a naivne do poslednej chvíle odmietal uveriť krutej realite, že vyslanie vojakov na Ukrajinu, je naozaj témou rokovaní, ktoré sa udiali uplynulý týždeň v Paríži alebo o tom vedel a úmyselne sa snažil túto informáciu zatajiť pred vlastnými občanmi,“ tvrdí.

„Obe možnosti sú pre Slovensko zlé správy. Ale tou najhoršou je, že dnes už asi málokto pochybuje o tom, že vždy servilný a poslušný Ivan Korčok by sa niekedy dokázal v záujme Slovenska postaviť aj voči takým nebezpečným nápadom, aké zazneli uplynulý týždeň, keď niektoré krajiny naozaj chceli na Ukrajinu posielať vojakov,“ dodal minister.

Zdroj: Facebook – Matúš Šutaj Eštok


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Šutaj Eštok: Vždy servilný a poslušný Ivan Korčok by sa nikdy nepostavil na stranu Slovenska

Odoberať
Upozorniť na
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre