eReport.sk
Rozviazané ruky Matoviča neodišli
Prezident Policajného zboru (PZ) SR Štefan Hamran. Foto: tasr

Šutaj Eštok o Hamranovi: Pôsobí ako člen OĽANO, ktorý pripravuje pôdu pre obvinených čurillovcov!

Šutaj Eštok o Hamranovi. Policajný prezident Štefan Hamran na stredajšej tlačovej konferencii útočil na opozičného lídra Roberta Fica. Obhajoval obvinených vyšetrovateľov NAKA, ktorí sú známi ako „čurillovci“. Fico na nich pravidelne vyťahuje nahrávky, ktoré vypovedajú o zvláštnych praktikách v orgánoch činných v trestnom konaní.

Obhajca Hamran?

Hamran na dnešnej tlačovke hovoril ako člen OĽaNO a obhajca obvinených Čurillovcov a nie ako nezávislý prezident policajného zboru. V skratke sú v tejto veci podľa neho Čurillovci tí dobrí a príslušníci Úradu inšpekčnej služby tí zlí. Nezaujatému človeku by sa mohlo zdať, že Hamran robí všetko pre to, aby jednak čím skôr docielil zrušenie obvinení Čurillovcov a tiež legitimizoval ich budúce kroky vo vzťahu k pripravovaným akciám,“ upozornil Šutaj Eštok na sociálnej sieti.

Šutaj Eštok o Hamranovi

Foto: fb/matuššutaještok

Majú už pod kontrolou aj inšpekciu?

Komplikovaný vzťah Úradu inšpekčnej služby s NAKA bol počas posledných rokov predmetom viacerých vášnivých diskusií. Je logické, že sa vláda a policajné prezídium snažia dostať úrad pod kontrolu, aby čurillovcov žiadna inšpekcia v skutočnosti nehrozila. A na jej čelo prišiel človek, ktorého rodina má prsty v nezákonnom vyhotovovaní nahrávok opozičníka Fica na poľovníckej chate.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. NAKA zasahuje ako komando
  2. Skorumpovaná a oligarchická Ukrajina?
  3. Postmortálna ochrana
  4. Hamran sa zastáva Čurillu

Zároveň, aby si poistil, že voči Čurillovcom sa nebudú kopiť ďalšie podozrenia v ktorých by Úrad inšpekčnej služby mohol a mal konať, cez ministra vnútra docielil výmenu jeho šéfa. Novým riaditeľom je od dnes Peter Juhás, pričom jeho brat Martin je sám stíhaný v prípade poľovníckej chaty,“ dodal Šutaj Eštok.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Šutaj Eštok o Hamranovi: Pôsobí ako člen OĽANO, ktorý pripravuje pôdu pre obvinených čurillovcov!

Odoberať
Upozorniť na
9 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti