eReport.sk
Neschopnosť alebo zámer?
Richard Sulík. Foto: tasr

VIDEO Sulík: Päťsto zamestnancov je lepšie ako hrdzavým klincom do oka! SASKA vie doručiť ekonomický rast!


Mnohí pred nami o vyrovnávaní regionálnych rozdielov len hovorili. My sme robili konkrétne kroky a máme aj výsledky. Píše to na sociálnej sieti Richard Sulík, predseda Slobody a Solidarity. Prikladá aj video, kde hovorí o konkrétnych podnikoch.

„Vďaka investorom, ktorých sme na Slovensko prilákali, máme veľkú šancu nakopnúť ekonomický rast aj v regiónoch, na ktoré každý doteraz kašľal,“ prihrieva si politickú polievočku Sulík.

Richard Sulík vyratúva, čo všetko urobila SASKA na vyrovnanie regionálnych rozdielov.

Zdroj: fb/richardsulik

Sulík: Slovensko potrebuje ekonomický rast

„Mali sme aj vo volebnom programe do volieb 2020, že chceme znižovať regionálne rozdiely. Ja si tak neskromne trúfam povedať, že som ich naozaj znižoval a konkrétne viacerými krokmi,“ hovorí Sulík.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Porušovanie zákona
  2. Pellegrini reaguje
  3. Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD)
  4. Štedrý Ódor

Dodáva, že prvým krokom bolo, že investičné stimuly išli prakticky iba na východ. „Tie čo som podpisoval ja,“ spresňuje líder SASKY. Po druhé, pokračuje, v Rimavskej Sobote začali stavať priemyselný park. „Okres Rimavská Sobota je dlhodobo s najvyššou nezamestnanosťou. Ide tam firma Winkelmann. Päťsto zamestnancov, no lepšie ako hrdzavým klincom do oka,“ dodáva.

Vyratúva ďalšie kroky: „Po tretie Volvo a po štvrté priemyselný park v Sabinove pri Prešove. A ešte Bosch v Záborskom.“ Sulík uzatvára svoj status výzvou: „Ekonomický rast, to je to, čo Slovensko potrebuje a SASKA ho vie doručiť.“

Zdroj: fb/richardsulik

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Sulík: Päťsto zamestnancov je lepšie ako hrdzavým klincom do oka! SASKA vie doručiť ekonomický rast!

Odoberať
Upozorniť na
9 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

Aktuálne