eReport.sk
Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD)
Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD). Zdroj: ta3.com

VIDEO Šutaj Eštok: Matovič vidí smietku v Šimkovom oku. Brvno v Mikulcovom nie!


Takže minister Šimko musel podľa Matoviča skončiť, lebo si dovolil opýtať sa policajného prezidenta Hamrana, čo za bordel to polícia urobila pri svojej poslednej akcií, keď zasa robila svaly a nakoniec nikoho neobvinila. Píše to na sociálnej sieti Matúš Šutaj Eštok, generálny manažér strany HLAS – Sociálna demokracia.

„Ale priame otázky „najlepšieho ministra vnútra“ Mikulca (v skutočnosti najhoršieho v histórii) na ŽIVÉ SPISY, to pravdaže Matovičovi vôbec nevadí a nedokáže k tomu povedať ani pol slova. Veď sa pozrite sami.“ píše Šutaj Eštok. Prikladá tiež video z debaty v televízii TA3 s Igorom Matovičom.

Matúš Šutaj Eštok v TA3 s Igorom Matovičom.

Zdroj: fb/sutajestokm

Šutaj Eštok: Sledujeme, ako polícia zasiahne do volieb

„Preventívny útok. Tak Čurillovci nazývali pripravovanú akciu voči tímu Oblúk, ktorý ich vyšetroval za zneužívanie právomocí verejného činiteľa. Podstatou bolo, aby členov tímu Oblúk zadržali skôr, ako budú sami zadržaní,“ píše generálny manažér Hlasu v ďalšom statuse.

„Vyšetrovanie Čurillovcov stále nie je ukončené, ale obhajca Kubina už vypustil preventívnu fámu o tom, ako s prípadom naloží vyšetrovateľ s prokurátorom. A že téma sa zneužije vo volebnej kampani. Zase ide len o vytváranie hmly okolo stíhaných vyšetrovateľoch a v prípade ak OČTK dôjdu k záveru, že Čurillovci majú byť postavení pred súd povie, že to hovoril už vopred,“ dodáva Šutaj Eštok.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Už ste spokojní?
  2. Porušovanie zákona
  3. Pellegrini reaguje
  4. Pellegrini reaguje

Prečo musel Šimko skončiť kvôli Ďurkovi?

„Mňa osobne by zaujímalo, prečo kvôli stíhanému vyšetrovateľovi Ďurkovi musel skončiť vo svojej funkcii minister Šimko. A prečo bolo tak dôležité, aby vyšetrovaného Ďurku preradili z NAKA na ÚIS, ktorý ho stíha,“ pýta sa poslanec.

Dopĺňa, že pokiaľ ide o predvolebnú kampaň, očakáva práve Hamranovcov na NAKA a Lipšicovcov na Úrade Špeciálnej prokuratúry.

„Do volieb treba pozorne sledovať koľko zásahov a zadržaní si v kampani pripíše Hamran s Lipšicom. A prečo k plánovaným útokom nedochádzalo v priebehu roka. Ale výlučne posledné 2 mesiace pred voľbami,“ uzatvára svoj status Matúš Šutaj Eštok.

Zdroj: fb/sutajestokm

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Šutaj Eštok: Matovič vidí smietku v Šimkovom oku. Brvno v Mikulcovom nie!

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: