eReport.sk
FILE - In this Saturday March 7, 2020 file photo, Britain's Prince Harry and Meghan, Duchess of Sussex arrive at the Royal Albert Hall in London, , to attend the Mountbatten Festival of Music. Prince William infuriated Prince Harry when he told his younger brother he should move slowly in his relationship with the former Meghan Markle, fearing that he was  being “blindsided by lust,’’ a new book on the Windsors says. The second installment of a serialized version of the book “Finding Freedom,” which appeared in the Sunday Times, Sunday, July 26, 2020 claimed that Harry was angered by what he perceived to be as William’s snobby tone in a discussion about the American actress. (Simon Dawson/Pool via AP, file)

Strýko Kate Middleton sa obul do Harryho a Meghan

Strýko Kate Middletonovej Gary Goldsmith napísal princovi Harrymu a jeho manželke Meghan extrémne ostrý odkaz.

Goldsmith, brat Carol Middletonovej, svokry princa Williama, bol pobúrený nedávnym videom Harryho a Meghan, v ktorom hovoria o štrukturálnom rasizme. Známa dvojica mu leží pekne v žalúdku. „S tým, čo všetko sa teraz deje vo svete, tieto dve bezduché bábky stále prahnú po pozornosti. Prosím, zatvorte už do riti huby, vychovávajte svoje dieťa a mlčte, nehovoriac o neustálom dožadovaní sa niečoho. Harry, prišiel si o všetku našu úctu. Meghan, ty si mimo. Teraz, prosím pst, máme dosť práce so zachraňovaním životov a ekonomiky,“ napísal Goldsmith.

Jeho príspevok neskôr z Twitteru zmizol. V rozhovore s novinármi ale uviedol, že si za svojím komentárom stojí.„Mával som úctu k Harrymu a jeho vojenskej kariére, ale tento nový Harry je niekto, koho nepoznám … Všetci už máme plné zuby toho, ako nás neustále poučujú. Nemôžete zapredať svoju dušu za údajných 150 miliónov libier Netflixu, a potom diktovať Matke Anglicka, ako sa má správať,“ hneval sa Goldsmith v rozhovore pre britské média.

foto: sita


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Strýko Kate Middleton sa obul do Harryho a Meghan

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti