eReport.sk
Očitým svedkom streľby v Nových Zámkoch pred jedným z pohostinstiev bol aj len 8-ročný chlapec. Ilustračné foto. FOTO TASR - Jaroslav Novák

HRȎZA: Streľba v Nových Zámkoch. Očitým svedkom bolo aj 8-ročné dieťa!

Divoký západ už aj na Slovensku? Ľudia u nás si na streľby na ulici začínajú pomaly zvykať. To, čo sa deje v ostatných rokoch na slovenských uliciach tu bolo azda len v divokých mafiánskych 90-tych rokoch. Odkiaľ táto „kultúra“ prichádza je väčšine jasné. Šokujúce ale je, že k streľbe prišlo priamo pred očami malého chlapca!

Dieťa sedelo so strelcom v krčme

K scéne ako z akčného filmu došlo v sobotu podvečer na sídlisku v Nových Zámkoch. Údajne až šesť rán z plynovej pištole mal vypáliť 33-ročný muž, a to pred očami svojho 8-ročného syna. O udalosti informoval portál tvnoviny.sk. Stať sa tak malo po hádke medzi strelcom a 48-ročným mužom pred jedným z pohostinstiev na Nábrežnej ulici. Šokujúce je, že v pohostinstve, pred ktorým sa krvavý incident stal, bol útočník aj so svojím len 8-ročným synom! Ten teda videl, ako otec na muža vystrelil až šesť rán.

Related Posts

  1. Šokujúca udalosť

Streľbe mala predchádzať hádka oboch mužov, ktorá sa strhla ešte v pohostinstve. Pred ňou potom došlo ku krvavému incidentu, ktorého svedkom bolo aj malé dieťa. Strelec mal svoju plynovú pištoľ upravenú na broky a po útoku bol poškodený prevezený so zraneniami do nemocnice v Nových Zámkoch. Broky mal v tvári aj v tele. Strelca, ktorý pokojne odišiel preč, krátko po čine zadržali doma, v neďalekom činžiaku. Policajtom sa vzdal, zbraň dobrovoľne odovzdal a bol umiestnený do policajnej cely. Prípadom sa aj naďalej zaoberá polícia.

Zdroj: tvnoviny.sk


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

HRȎZA: Streľba v Nových Zámkoch. Očitým svedkom bolo aj 8-ročné dieťa!

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre