eReport.sk
Nočná streľba v bratislavskej Dúbravke si vyžiadala jednu obeť. Ilustračné foto. FOTO TASR - Jaroslav Novák

Nočná dráma v Bratislave: Streľba aj výbuch v bratislavskej Dúbravke si vyžiadali jednu obeť

Slovensko sa blíži k americkým akčným filmom o Divokom západe. Bratislavská mestská časť Dúbravka sa totiž v noci zmenila na miesto, kde sa nielen ozývala streľba, ale zaznel aj výbuch. A čo je najhlavnejšie, po tom všetkom zostal na mieste jeden mŕtvy.

Strelec zaútočil na policajtov aj nožom

Krvavá dráma sa odohrala priamo pod oknami panelákov. Obyvateľov sídliska Dúbravka v noci prebudil a vystrašil nielen výbuch, ale j aj streľba. Ako informuje portál noviny.sk, z okna bytovky začal muž náhodne strieľať na ľudí, ba po príchode policajtov začal útočiť aj na nich. Pri útoku došlo k zraneniu troch civilistov a jedného policajta. Dráma ako z akčného filmu sa podľa očitého svedka začala približne okolo jednej ráno. Očitý svedok hrôzostrašného zážitku prezradil, že muž začal najprv strieľať na civilistov z okna, potom vyšiel pred bytovku a v streľbe pokračoval. Sídliskom malo byť počuť viac ako 10 výstrelov. Na krátky čas muž síce streľbu prerušil, vbehol naspäť do bytu, no po pár sekundách sa z bytu ozval výbuch.

Related Posts

  1. Libanon obviňuje Izrael!
  2. Ako na divokom západe

Na ceste z bytu vybehol na policajtov s nožom, tí ho však na medziposchodí smrteľne zranili. Stalo sa tak zrejme aj preto, že muž mal na nich vykrikovať, že ich pozabíja. Besniaci chlap napokon zranil troch civilistov a jedného policajta. Civilisti mali prestrelené ruky, jeden nohu. Ľudia, ktorí sa v tom čase nachádzali vonku, sa schovávali za autá a za panelák. Zranených ľudí susedia rýchlo z ulice ukryli a poskytli im prvú pomoc. Podľa informácií TV JOJ by malo ísť o 35-ročného muža. Na mieste boli desiatky policajtov, technikov a kriminalistických expertov, vrátane policajných funkcionárov, prokurátorka aj vyšetrovateľ z úradu inšpekčnej služby. Celá ulica bola a stále je opáskovaná, pretože policajti pod oknami hľadajú nábojnice a prehľadávajú okolie.

Zdroj: noviny.sk


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Nočná dráma v Bratislave: Streľba aj výbuch v bratislavskej Dúbravke si vyžiadali jednu obeť

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre