tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Renáta Zmajkovičová Zdroj: tasr

Strach o život?! Zmajkovičová si našla pred domom zvláštny „dar“

Toto sa nestáva len tak každý deň. Bývalá podpredsedníčka parlamentu Renáta Zmajkovičová zverejnila, že si nedávno pred svojimi dverami našla dve tašky s neznámym obsahom. Že nešlo o žiadny dar od ctiteľa bolo jasné po tom, ako sa do celej veci vložila polícia.

„Nájsť si pred svojimi dverami do domu dve tašky neurčitého obsahu nerobí dobre rovnako, ako keby boli na autubusovej zástavke a nemali majiteľa,“ podelila sa o svoju skúsenosť smeráčka, ktorá zalarmovala políciu. „Všetko zdokumentované. To, čo bolo treba odstrániť, odstránené a procesne sa bude pokračovať. Môj kamerový systém je veľmi presný a funkčný,“ prezradila Zmajkovičová, ktorá ocenila prácu polície. „Vďaka i za ochotu, že hliadky v noci nevynechajú našu ulicu. V zmysle hesla: pomáhať a chrániť,“ pochvaľuje si politička, ktorú sme v danej veci oslovili. Čo bolo v taškách, prezradiť nechcela.

Zmajkovičová už v minulosti zažila podobné nepríjemnosti. – Foto: facebook RZ


„V záujme veci, nechcem viac uvádzať,“ povedala pre eReport. „Na linku 158 som volala a urobil by tak každý, ak si nájdete pred dverami do domu tašky, ktoré vám nepatria a je evidentné, že to bol zámer. Takéto situácie netreba podceňovať, lebo žijeme vo veľmi vypätej atmosfére, nielen pandemickej krízy i krízy spoločenských hodnôt,“ zdôraznila bývalá vrcholová politička, ktorá však priznala, že v minulosti už niečo podobné zažila. „V čase môjho pôsobenia na pozícii podpredsedníčky parlamentu. Išlo o stalking podľa paragrafu 360a Trestného zákona,“ zaspomínala si, konkrétna však byť nechcela. Ani na naše ostatné otázky, ktoré sa týkali toho, či chce zvýšiť zabezpečenie svojho súkromia, neodpovedala. „Proces prebieha, tak viac sa nechcem vyjadrovať,“ dodala s tým, že by to nebolo vhodné ani pre jej bezpečnosť.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Strach o život?! Zmajkovičová si našla pred domom zvláštny „dar“

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku