eReport.sk
Igor Matovič Foto: tasr

Starý Matovič je späť. Expremiér chrlí jeden status za druhým, autor mu vynadal do psychopatického hovna

Čo sa deje? Bývalý premiér a súčasný minister financií Igor Matovič zrejme prežíva náročné obdobie. Ako inak si možno vysvetliť jeho nedávnu činnosť na sociálnej sieti? Tento raz Matovič nikomu nenadáva, ale skôr sa zameriava na motivačné citáty.

„Na veľkosti publika nezáleží, rob svoju prácu a rob ju zo srdca,“ znie ostatný expremiérov status, ktorý zdieľal spolu s motivačným obrázkom a nezabudol ani na „hashtag“ svedomie. Nevinný citát však naštartoval fanúšikov. „Napíše človek, čo miluje pozornosť ako málokto, píše desať statusov denne a vyžíva sa v konfliktoch a očierňovaní ľudí pred čo najväčším publikom,“ naložil mu jeden z diskutujúcich.

Zdroj: fb/igor.matovic7, zdroj obrázka: Saletini Rozkvet

„V prípade predsedu vlády a aj ministra financií na veľkosti publika záleží! Bolo by fajn uvedomiť si, že ste dostali mandát a teraz treba makať, nie plakať,“ pripomenul mu ďalší.

Našli sa však aj takí, čo motiváciu na utorok ocenili, medzi nimi bol aj poslanec za OĽANO a verný Matovičov obhajca Karol Kučera. „Igor, toto je presne moje životné predsavzatie. Snažiť sa sústrediť na svoju prácu. Poniektorí pozerajú len na ostatných a len využívajú a kritizujú,“ posťažoval si bývalý tenista.


Časť fanúšikov sa pozastavila nad tým, že má Matovič ako vicepremiér a minister financií čas na to, aby vypisoval statusy na sociálnu sieť. Krátko pred motivačným citátom totiž zverejnil status, v ktorom si pripomenul dávny spor s bývalým predsedom parlamentu Andrejom Dankom a zdieľal vtip z platformy Cynická obluda, ktorú má pod palcom Rado Ondřejíček. „Prestaň kradnúť moje vtipy, ty zákerné psychopatické hovno!“ reagoval autor na Matovičov status. Expremiér si však už v minulosti zavaril, keď zdieľal karikatúry aj iných autorov bez uvedenia zdroja.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Starý Matovič je späť. Expremiér chrlí jeden status za druhým, autor mu vynadal do psychopatického hovna

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti