eReport.sk
Boris Kollár, foto: tasr

Stará sa o Kollára aj v najhoršom: Čo robila Heringhová pred nemocnicou?

Obetavá exfrajerka! Bývalá playmate Andrea Heringhová na svoju lásku Borisa Kollára stále nedá dopustiť a stará sa oňho ako o oko v hlave. Dôkazom sú aj  jej večerné návštevy v nemocnici na Kramároch. Tam zažíva predseda parlamentu naozaj neľahké chvíle a doktori sa po autonehode musia dať rady s naozaj vážnym zdravotným stavom. Čo robila exmisska na Kramároch?

Zostala mu už len ona? Napriek tomu, že Boris Kollár je známy sukničkár a núdzou o ženy naozaj netrpí, pred nemocničnými bránami vídať v posledné dni najmä jednu známu krásku. V zdemolovanej vládnej limuzíne síce sedela  úplne iná sexica z Kollárovho portfólia krások, a to exmisska Mirka Fabušová, no starosť si o neho robí najmä explaymate Andrea Heringhová.

Starostlivá exmisska: Šéfovi parlamentu priniesla veci rovno do nemocnice. Foto: Vlado Benko jr.

Verná playmate

Robí si starosti?  Večerné ponuré Kramáre, v stredu pred vchodom na urgentný príjem zastaví biele SUV-ečko. Známa finalistka Miss Universe a bývalá láska Borisa Kollára z neho vystúpi s veľkou taškou a podáva, zrejme ochrankárovi, jej obsah. Nezdrží sa dlho a opäť vyráža preč.

Heringhová
Andrea Heringhová pred bránami Nemocnice sv. Michala. Foto: Vlado Benko jr.

Okrem Kramárov bol tesne po nehode Kollár hospitalizovaný v nemocnici sv. Michala. Ani tam Heringhová nechýbala a zdalo sa, že Kollárov úraz poriadne zamával jej emóciami. Prišla aj s celou rodinkou, no za brány nemocnice sa nedostali.

EReport.sk oslovil aj bývalú playmate, no veľmi do reči jej nebolo. „Nehnevajte sa, ale teraz nemám na to čas,“ stručne odvetila Heringhová a odmietla ďalej diskutovať.

Foto: Vlado Benko jr., tasr, instagram/ah


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Stará sa o Kollára aj v najhoršom: Čo robila Heringhová pred nemocnicou?

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti