eReport.sk
Brad Pitt, foto: profimedia

Stále stojí za hriech: Krásavec Brad Pitt dnes oslavuje narodeniny!

Patrí k najslávnejším hercom Hollywoodu. Má na konte množstvo filmových úspechov a cien. Legendárny herec Brad Pitt (57) dnes oslavuje narodeniny. Okrem hereckých príležitostí je zaujímavý aj jeho osobný život. Mal tie najkrajšie hviezdne životné partnerky.

Brad Pitt patrí medzi najznámejších hercov Hollywoodu. Navyše aj medzi najpríťažlivejších mužov planéty. Akurát dnes oslavuje päťdesiatsedem rokov. Jeho herecká kariéra je závideniahodná a úctyhodná. Má na konte postavy krásavcov, ale aj mnohé charakterové postavy. Svoju hviezdnu kariéru rozbehol vďaka filmu Ridleyho Scotta s názvom Thelma a Louisa. Tam stvárnil rolu mladého zvodcu.

Nasledovali filmy Legenda o vášni, či Interview s upírom. Pozornosť kritikov na seba pritiahol v thrilleri Sedem. Pitt potom išiel z úlohy do úlohy a hral v naozaj kvalitných filmoch. Za film 12 opíc ho dokonca nominovali na Oscara.

Upozornil na seba aj vo filme Klub Bitkárov. Pitt mal v kariére šťastie, zvyčajne si vyberal komerčne úspešné filmy a dobré postavy. Zahral si aj vo vojnovom filme Železné srdce a naposledy na seba upozornil v Tarantinovom filme Vtedy v Hollywoode.

Lásky Brada Pitta

Rovnako ako jeho herecká kariéra, aj jeho osobný život bol bohatý na veľké lásky. Brad chodil zvyčajne s hereckými kolegyňami a vždy si vyberal nesmierne atraktívne partnerky. Jeho prvou osudovou láskou bola herečka Juliette Lewis.

Tri roky bol zasnúbený s hereckou kolegyňou z filmu Sedem Gwyneth Paltrow. Rok po rozchode s ňou sa v roku 1998 zoznámil s hviezdou seriálu Priatelia Jennifer Aniston. Príťažlivý pár bol päť rokov v manželstve.

Problém nastal, keď pri nakrúcaní titulu Pán a pani Smithovi stretol vášnivú Angelinu Jolie. Svetové média hovorili o tom, ako Angie rozbila idylické manželstvo Brada a Jennifer. S tmavovláskou bol však Pitt naozaj plodný. Mali spolu šesť detí, tri vlastné a tri adoptované. Hoci sa napokon zobrali, aj tento vzťah skončil rozvodom. Angelina údajne tvrdila, že Brad je nezodpovedný. Nepáčilo sa jej, že priveľa pije a občas si zafajčí marihuanu.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Stále stojí za hriech: Krásavec Brad Pitt dnes oslavuje narodeniny!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti