eReport.sk
Veronika Remišová (Za ľudí). Foto: tasr

Spotená Remišová. Toto že dokázala spraviť?

Klobúk dolu. Slovensko sa už pár dní trápi s vysokými teplotami. To však nebránilo vicepremiérke a ministerke pre digitalizáciu Veronike Remišovej, aby zobrala panvicu a postarala sa o svojich najbližších.

„V nedeľu bolo treba uspokojiť 10 hladných malých aj veľkých turistov. Upiekla som takmer 100 palaciniek,“ pochválila sa Remišová, ktorá zverejnila aj fotografiu z prípravy sladkej dobroty. Tento raz sa nekonala žiadna retuš a ministerka sa tak ukázala, ako to vyzerá, keď pečiete palacinky v takých teplotách. Ľudia však tento krok ocenili. Dokonca sa zaujímali o to, čím palacinky plnila. „Makovou plnkou a čučoriedkami, čo si deti pozbierali,“ chválila sa.

„Na nič sa nehráte. Dôkazom je fotografia obetavej unavenej, ale šťastnej maminy,“ drukovala ministerke fanúšička. Len pred nedávnom totiž zverejnila Remišová profilovú fotku, na ktorej je vidieť, že prešla grafickými úpravami. „Photoshop dokáže robiť divy,“ neodpustil si štipľavú poznámku jeden z diskutujúcich. Zdá sa, že ľuďom sa viac páči prirodzenosť.

Viac o Veronike Remišovej čítajte tu:

  1. Ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie (MIRRI) SR Veronika Remišová (Za ľudí)
  2. Mária Kolíková (Za ľudí).


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Spotená Remišová. Toto že dokázala spraviť?

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php