eReport.sk
Ján Krošlák, foto: tasr

Spolu fandili Vlhovej na svahu. V tomto však Krošlák s Tabák nepočíta

Počas víkendu sa Petra Vlhová lúčila so sezónou Svetového pohára. Preteky sa tento raz konali vo francúzskom Courchevel/Meribel. Našu úspešnú športovkyňu prišli podporiť aj predseda národnej rady Boris Kollár a poslanci Ján Krošlák a Romana Tabák.

„Šéf parlamentu sa s našou slalomovou kráľovnou stretol presne po roku. V marci 2021 ju totiž po historickom zisku veľkého krištáľového glóbusu slávnostne prijal v reprezentačných priestoroch Bratislavského hradu,“ uviedli z národnej rady na sociálnej sieti. Vlhová na pretekoch vo Francúzsku získala tretie miesto. Nadšenie z úspechu neskrývala Romana Tabák. „Peťa opäť na pódiu. Neuveriteľné,“ tešila sa.

Spolu s ňou tam bol aj ďalší poslanec Ján Krošlák, ktorý sa po viacerých nezhodách pred pár mesiacmi rozhodol opustiť poslanecký klub OĽANO. Teraz má však ďalšie plány. Kandiduje totiž na prezidenta Slovenského tenisového zväzu.

Áno, idem kandidovať. Žiadne krvavé oči, žiadna vojna v tenisovom svete. Tibora Macka a jeho prácu si vážim. Ale aj napriek tomu si myslím, že slovenský tenis potrebuje čerstvý vietor aj medzi funkcionármi,“ uviedol pred pár dňami. Jedna diskutujúca sa ho teda hneď opýtala či si so sebou zoberie aj bývalý tenistku a súčasnú kolegyňu Tabák. „Nikde neodchádzam a aj keby, nie nezoberiem,“ dal jasnú odpoveď Krošlák.

Čítajte viac:


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Spolu fandili Vlhovej na svahu. V tomto však Krošlák s Tabák nepočíta

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti