eReport.sk
Sisa Lelkes Sklovská bude mať s manželom druhú svadbu, foto: profimedia

Speváčka Sisa Sklovská chystá druhú svadbu: Vieme podrobnosti!

Prvú si neužila, preto sa rozhodla tento deň zopakovať. Sisa Sklovská (55) si zvolila pre druhý sobáš známe miesto, ale sú momenty, ktoré ju privádzajú do zúfalstva.

V januári uplynie desať rokov, čo si Sisa Sklovská s finančníkom Jurajom Lelkesom (69) povedali svoje áno. V päťhviezdičkovom zámku na juhu Slovenska sa roztočila veľkolepá svadobná párty, kde bola pozvaná stovka hostí. Hoci sa biznismen pred svadbou vyjadril, že to nebude nič okázalé, s prenájmom kaštieľa, nocľahom a hostinou ich veselica vyšla na asi 33 000 eur. Dvojica sa tiež rozhodla porušiť zaužívané klišé bielych svadobných šiat. Speváčka predstúpila pred oltár vo výrazných žltých šatách. Juraj Lelkes sa s budúcou manželkou zladil – kvalitný čierny oblek doplnil výraznou špeciálnou žltou viazankou a vreckovkou.

Svadba na druhýkrát

Zo svojho dňa boli takí nadšení, že sa pri príležitosti desiateho výročia rozhodli svoj deň D zopakovať. Plány nám potvrdila samotná speváčka: „Áno, v januári budeme mať desiate výročie svadby. Keďže som si to vtedy ako nevesta nestihla užiť, pretože som všetko organizovala, chcem si túto druhú párty poriadne vychutnať,“ objasnila svoje plány eReportu. Nad počtom hostí ešte neuvažovali. Miesto majú už vyhliadnuté tam, kde boli spokojní. Veselica sa bude konať v tom istom kaštieli ako pred desiatimi rokmi. 

Obavy

Druhej svadby sa temperamentná umelkyňa nevie dočkať, ale ráta s tým, že jej plány môžu rýchlo stroskotať kvôli korone: „Podľa situácie je možné, že sa nám to ani nepodarí uskutočniť. Je to síce až v januári, ale to ubehne ako voda,“ povzdychla si. Epidemiologickú situáciu zvláda tmavovláska neľahko. Chýba jej pódium, publikum, ktoré ju vždy nabilo energiou a podniky, do ktorých zvykli s manželom pravidelne chodiť a užívať si sociálny život. „Oddnes začínam učiť. Na to sa teším, tak aspoň niečo,” povzdychla si speváčka, ktorá učí na Akadémii umení v Banskej Bystrici muzikálový spev.

Smotánka

Ich prvá svadba sa nezaobišla bez hviezdnych hostí a takých bolo na svadbe tejto dvojice pred desiatimi rokmi naozaj dosť. Okrem exprezidenta Ivana Gašparoviča s manželkou privítal manželský pár dnes už rozvedených manželov Heribanovcov, Miklošovcov, Golonkovcov, Dvorských a ďalších. Nechýbali Erika Judínyová, Erika Barkolová či Silvia Lakatošová.

Je jeho typ

Pred svadbou opísal biznismen v pánskom magazíne, ako má vyzerať jeho vyvolená. Sisa Lelkes Sklovská spĺňa všetky body: „Uprednostňujem ženy s dlhými vlasmi,“ povedal Lelkes. Podľa jeho vkusu by mala mať žena v sebe niečo vyzývavé, samozrejme, peknú postavu a krásne dlhé nohy. Dokonca sa mu páčia ženy s výraznejšími lícnymi kosťami – aj túto prednosť Sisa má. Zrejme preto sa rozhodol obnoviť svoj manželský sľub a dokázať jej, že s ňou stále ráta do budúcna.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Speváčka Sisa Sklovská chystá druhú svadbu: Vieme podrobnosti!