eReport.sk

Šokujúce video: Weiss prichytený pri laškovaní s Kmotríkom.

Na svete je nová kauza 30-ročného futbalistu Vladimíra Weissa mladšieho. Nie len fanúšikovia bratislavského Slovana ale i celé Slovensko ostalo v šoku po vzhliadnutí pikantného videa na ktorom dochádza k nežnostiam medzi Weissom a viceprezidentom Slovana Ivanom Kmotríkom mladším.

Bývalý reprezentant Slovenska a hráč ŠK Slovan Bratislava Vladimír Weiss  neostal svojej povesti nič dlžný. To , že Weiss nie je žiadne neviniatko a má káuz viac než dosť už všetci veľmi dobre vieme , ale toto naozaj nikto nečakal . Počas reprezentačnej prestávky sa rozhodol krátiť si chvíle práve s mladým Kmotríkom na výlete v Tatrách.

To ešte ľudia ubytovaní v rovnakom rezorte ako oni netušili čomu budú svedkovia. Prichytili ich pri vzájomnom si prejavovaní náklonnosti. Páni značne opojení alkoholom sa zjavne koronavírusu neboja , po bozkoch a objímaní prichádza pikantná bodka v podaní Weissa , sťahuje si nohavice a vyťahuje penis. Tento moment neunikol pohoršenému pozorovateľovi , ktorý celú situáciu zaznamenal na video. Weissovi slová prešľapy a kauzy vôbec nie sú cudzie, predsa len za posledné roky ich bolo niekoľko. Weiss ml. pri tom iba nedávno, po podpise zmluvy so Slovanom si robil o sebe žarty, že si bude musieť po príchode na Slovensko dávať väčší pozor kam a kedy chodí „Budem si musieť dávať väčší pozor v piatok večer,” vravel Weiss.

Kmotrík pre média o celej veci vyhlásil: Mrzí ma, že niekto má zvrátenú potrebu tajne nakrúcať cudzích ľudí a následne pošle na zverejnenie video, ktoré je vytrhnuté z kontextu,“ . No a prečo sa Weiss s Kmotríkom túlili k sebe viac než je vhodné ? Za všetko vraj môže Weissova frustrácia z neustáleho vysedávania na lavičke od jeho zimného prestupu. „Vlado prežíval náročné a ťažké obdobie, a ako jeho blízky kamarát považujem za absolútne normálne, že sa kamarátsky objímeme a podporíme sa. Ja som počas tohto víkendu s partnerkou, Vlado s manželkou. Vlado bol v náročnej životnej situácii, aj preto, že ho mrzelo, že kvôli zdravotným problémom nám nemohol pomôcť v európskych pohároch. Nechýbali preto ani normálne ľudské emócie,“ odkázal Kmotrík.

To , že to Weiss prehnal si uvedomuje i sám Kmotrík ten sa za vulgárne správanie svojho „kamoša“ ospravedlnil  „Samozrejme ma mrzí záverečná časť videa, za čo sa v mene Vlada ospravedlňujem,“ 

foto: sita, video: erpt

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Sledujte nás

Nehanbite sa, ozvite sa. Radi sa stretávame so zaujímavými ľuďmi a nachádzame nových priateľov.