eReport.sk
Dušan Pašek ml.

Šokujúce pozadie samovraždy Pašeka mladšieho: Nedokázal už viac trpieť!

Trpel výčitkami svedomia a cítil zodpovednosť za smrť mladého hokejistu! Dušan Pašek mladší si zobral život, preto, že s pocitom viny sa nedokázal vysporiadať!

Tragická samovražda Dušana Pašeka ml. pred týždňom všetkých šokovala a mnohí hovorili o rodinnej kliatbe. Rovnako tragicky v približne rovnakom veku ukončil svoj život aj jeho otec Dušan Pašek. st. v roku 1998.

Viac sa dozviete:

  1. Na kombosnímke Daniel Lipšic a tabuľa označujúca miesto, kde obeseného muža našli.
  2. Peter Sagan prišiel prestupom o milióny eur

K smrti mladého viceprezidenta a generálneho riaditeľa klubu IHL iClinic Bratislava Capitals Dušana Pašeka ml. prišlo len dva dni po tom, ako v tom istom klube zomrel vo veku 24 rokov útočník Boris Sádecký. Ten skolaboval 29. októbra počas zápasu na ľade rakúskeho Dornbirnu, bol vo vážnom stave a 3. novembra skonal na zlyhanie srdca. Viacerí teda špekulovali, že náhle skratové rozhodnutie Dušana Pašeka ml. mohlo súvisieť práve s jeho smrťou.

Vysokopostavený zdroj z polície potvrdil, že dôvodom samovraždy Dušana Pašeka naozaj boli výčitky za smrť hráča jeho klubu Borisa Sádeckého. Dušan Pašek ml. mal vraj zanechať v domácom trezore list, že sa cíti byť vinný za smrť Sádeckého a preberá za ňu zodpovednosť.

Sádecký sa totiž na začiatku sezóny mal radiť s Pašekom o tom, či má podstúpiť špeciálne vyšetrenia a byť na pozorovaní, lebo sa necítil zdravotne dobre. To by však znamenalo, že by za ten čas nemohol hrať. Pašek mu vraj odporučil, aby hral a Sádecký napokon vyšetrenia neabsolvoval. Klub tak počas krátkeho času prišiel o výrazné osobnosti, ale najmä mladých ľudí. Ich smrť zasiahla celý slovenský hokejový svet.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Šokujúce pozadie samovraždy Pašeka mladšieho: Nedokázal už viac trpieť!

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti