eReport.sk
Foto: tasr

Šokujúce FOTO Krajniaka: Komentár si neodpustil ani Heger

Je to len pár hodín, čo začali platiť nové protipandemické opatrenia, v rámci ktorých mohlo mnoho prevádzok otvoriť. Okrem nákupných centier sa návalu tešia aj kaderníctva, ktoré navštívili aj známe tváre z politiky. Okrem premiéra Eduarda Hegera si to do jedného nasmeroval aj Milan Krajniak.

Dočkali sme sa. Kaderníctva otvorili a tak sa prevádzky môžu tešiť poriadnemu návalu. Nové pravidlá využil aj premiér Eduard Heger. Ten sa novým zostrihom pochválil na sociálnej sieti, ku ktorej pridal popis „pred a po”. Hneď za ním do kaderníctva „letel” aj minister práce Milan Krajniak, ktorý svojou premenou doslova šokoval. Rovnako ako Heger zverejnil fotografiu pred a po: „Po 4 mesiacoch u kaderníka.” Zdôveril sa, že zatiaľ čo jeho manželka s dcérou sa najviac tešili otvoreným obchodom, on sa nevedel dočkať kaderníctiev. „Koľko rozdielov nájdete medzi fotkami?” opýtal sa fanúšikov na konci príspevku.

FOTO PRED a PO Milana Krajniaka a Eduarda Hegera nájdete v GALÉRII

Zdroj: Instagram

Jeho fotku hneď prezdieľal najsilnejší muž v štáte a neodpustil si komentár: „Tak niektorí kolegovia z vlády potrebovali kaderníka viac ako ja.”

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport