eReport.sk
Eduard Heger (OĽaNO). Foto: tasr

Heger využil situáciu a predstavil svoje nové ja: Na toto som čakal už dlho!

Nový premiér Eduard Heger bol už poriadne vlasatý. Na rozdiel od svojho predchodcu však starostlivosť o svoju frizúru nezveril do rúk rodinných príslušníkov, ale vsadil na profesionálov. Predseda vlády si počkal na uvoľnenie opatrení a hneď v prvý deň keď sa otvorili obchody a služby zamieril do kaderníctva.

Problém s neupravenými vlasmi trápi počas celej doby pandémie väčšinu populácie. Veľa ľudí si cez lockdown, keď boli zavreté prevádzky pomáhalo ako sa dalo. Odvážnejší sa strihali sami, tí opatrnejší využili novonadobudnuté kadernícke schopnosti rodiny či priateľov. Aj expremiér Igor Matovič sa nechal počuť, že mu vlasy strihala dcéra Klárka. Dokonca neváhal o tom informovať aj francúzskeho prezidenta Emmanuela Macrona.

Týmto trampotám je však od pondelka koniec. Vláda schválila uvoľnenie opatrení, ktorých súčasťou je aj otvorenie kaderníctiev a holičstiev. Na čas nevyhnutný na úpravy v tvárovej časti si zákazník môže dočasne zložiť respirátor,“ píše sa dokonca v nariadení.

Eduard Heger sa v pondelok ráno pochválil novým strihom. – Foto: instagram EH

Nové pravidlá ihneď využil aj formálne najsilnejší muž v štáte premiér Eduard Heger, ktorému v poslednej dobe trochu podrástli vlasy. V najrýchlejšom možnom termíne vyrazil ku kaderníčke a zmenou imidžu sa pochváli aj na sociálnej sieti. Fotku svojej premeny pridal so strohým popiskom „pred a po“. V príbehu však doplnil aj to, že „konečne si mohol dopriať nový účes.

Na sociálnej sieti Heger odpromoval proces svojej premeny. – Foto: instagram EH


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Heger využil situáciu a predstavil svoje nové ja: Na toto som čakal už dlho!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport

Zaujímavosti