eReport.sk
Ilustračná snímka. foto:tasr

Snehová kalamita ochromila dopravu v hlavnom meste: Viacero nehôd a neodhrnuté diaľnice!

Západné Slovensko zasiahla snehová kalamita dlho nevídaných rozmerov. Dopravu v Bratislave komplikuje vo štvrtok ráno sneženie. V hlavnom meste sa stalo aj viacero dopravných nehôd.

Na začiatku Rusovskej cesty smerom z Viedenskej cesty sa stala nehoda, vodiči sa zdržia v tomto úseku len nárazovo. Druhá nehoda sa podľa Zelenej vlny RTVS stala na M. Schneidera Trnavského za supermarketom smerom do mesta. Vodiči sa v tomto úseku môžu zdržať.

Bude vás zaujímať:

Nehoda sa stala aj na Bajkalskej pri Eurovia Aréne v smere na Prístavný most. V ľavom odbočovacom pruhu sa zrazili tri osobné autá. Staršia nehoda je aj na Pionierskej smerom na Kolibu, kde sa zrazili dve autá. V tomto úseku je potrebné rátať s nárazovým zdržaním v oboch smeroch.

SHMÚ varovalo pred hustým snežením

Meteorológovia upozorňovali na sneženie najmä na západe krajiny. V celom Bratislavskom kraji, v okresoch Nitra, Šaľa, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica a Trnava platí počas štvrtka výstraha druhého stupňa pred snežením. Miestami tu môže napadnúť až do 25 centimetrov nového snehu. SHMÚ o tom informuje na svojej stránke. Výška nového snehu predstavuje podľa SHMÚ veľké nebezpečenstvo pre dopravu či pohyb osôb.

Zdroj: tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Snehová kalamita ochromila dopravu v hlavnom meste: Viacero nehôd a neodhrnuté diaľnice!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti