eReport.sk
Smer reaguje na NAKA
Robert Fico (uprostred) reční na tlačovke Smeru-SD. Zdroj: yt/smer-sd

VIDEO Fico rehliacim sa novinárom: Keby prišli policajti v kuklách za vami, pos*ali by ste sa!

Smer reaguje na NAKA. Zaujímavá atmosféra panovala na centrále opozičnej strany Smer-SD po štvrtkovom opätovnom obvinení exministra vnútra Roberta Kaliňáka. Ten sa voči obvineniu z podplácania jednoznačne a veľmi ostro bráni. Spochybňuje nielen výpoveď kajúcnika Františka Imreczeho, ale najnovšie aj vyšetrovateľku NAKA Monika Barčáková.

Smer reaguje na NAKA

Kaliňák už minulý týždeň upozornil, že trestnoprávne útoky by sa po opozičných politikoch mohli presunúť na novinárov. Podľa predsedu Smeru Roberta Fica sa momentálne na celej situácii zabávajú, no sami by rovnakú situáciu nezvládali.

Zábava?

„To nie je taká sranda. Vy sa na tom možno viete pozabávať, že došli nejakí zakuklenci tu. By ste sa pos*ali, všetci. Keby vám niekto zaklopal na dvere a mal by na hlave kuklu, a by vám doručil obvinenie, kde vám hrozí 15 rokov odňatia slobody,“ uviedol Fico pri pohľade na novinárov v tlačovkovej miestnosti.

„A vy sa rehlíte, lebo to je veľká zábava. To je „fun,“ to je zábava. Aspoň máme čo vysielať… To nie je „fun“ to nie je zábava,“ pokračuje Fico.

„Keby bol trest smrti, použijú ho“

Vláda podľa neho nemá problém zájsť do hocijakých amorálnych krokov. Vláda, naopak, dlhodobo odmieta, že by zasahovala do trestných konaní. Nahrávky však hovoria tak trochu proti tomuto vládnemu stanovisku.

„Keby na Slovensku existoval trest smrti, oni použijú trest smrti proti politickej opozícii. Jednoducho by to robili, lebo oni to majú v mentálnej výbave. To sú blázni,“ dodal Fico.

Zdroj: TK Smer-SD


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Fico rehliacim sa novinárom: Keby prišli policajti v kuklách za vami, pos*ali by ste sa!

Odoberať
Upozorniť na
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti