eReport.sk
Smer opäť s veľkou akciou v Bratislave
Predstavitelia strany Smer-SD, foto:fb/smersd

VIDEO Smer opäť s veľkou akciou v Bratislave: S progresívcami sa pobijeme aj o hlavné mesto!

Opozičná strana Smer-SD to so snahou vyhrať parlamentné voľby evidentne myslí smrteľne vážne. Výnimkou v súčasnosti nie sú ani aktivity strany v Bratislave, o ktorej sa dlhodobo hovorí, že je skôr baštou pravicových a liberálnych strán. Smer sa však po tom, čo jeho kandidát na bratislavského župana Ján Mažgút skončil v župných voľbách na solídnom a pre mnohých prekvapivom druhom mieste, v hlavnom meste poriadne rozbehol. A zo záberov, ktoré strana uverejňuje sa zdá, že si s občanmi hlavného mesta celkom rozumie.

Oslavovali Medzinárodný deň detí

Po stavaní mája sa Smer odhodlal s občanmi Bratislavy osláviť aj Medzinárodný deň detí. Strana evidentne boju s dominanciou strán Progresívne Slovensko a SASKA v hlavnom meste venuje veľa pozornosti. Na petržalskej dostihovej dráhe to dnes totižto žilo.

Zdroj: fb/smersd

Petržalčania ich nabili energiou

„Bratislava ani zďaleka nie je progresívna. Rodičia s deťmi nás dnes v Petržalke nabili energiou a presvedčili, že naše tradičné hodnoty a ľavicový pohľad na svet má silné zázemie aj v Bratislave a my sa o ňu vo voľbách s progresívcami s chuťou politicky pobijeme! Ďakujeme za skvelý deň, ktorý patril všetkým deťom,“ odkázal Smer svojim priaznivcom na sociálnej sieti. Ako vyzeral deň detí v podaní Smeru, môžete koniec koncov posúdiť sami.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Smer opäť s veľkou akciou v Bratislave: S progresívcami sa pobijeme aj o hlavné mesto!

Odoberať
Upozorniť na
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php