eReport.sk
Marek Krajčí. Foto: tasr

Slováci hovoria dosť! Drsné odkazy Krajčímu: Ty paródia, nakopať ťa do ri…!

Pohár trpezlivosti pretiekol! Slovensko sa topí v katastrofálnom (ne)zvládaní korona krízy, denne pribúdajú infikovaní, ale aj mŕtvi. Je teda na mieste otázka, čo s tým minister zdravotníctva Marek Krajčí hodlá robiť. Ten v podstate priznal, že nemá šajnu. Rozzúrený dav mu odkazuje priamo: Na čele kľúčového rezortu už dávno nemáš, čo robiť!

Včera šéf rezortu zdravotníctva v televízii Markíza redaktorovi na otázku, ako postupovať v boji s pandémiou, odpovedal naozaj svojsky. “Ak niekto príde s tým, čo máme urobiť, nech príde a nech povie a bude veľmi populárny,” nechal sa počuť v problematike úplne stratený minister. EReport sa čitateľov na sociálnej sieti opýtal priamo, čo by ministrovi za tieto slová odkázali.

Zdroj: Facebook/eReport

Hlavná rada: Odstúp!

“Ihneď odstúpiť”, “Keď na to nemá a nevie to, nech okamažite rezignuje,” alebo “Nech sa konečne zbalí a zmizne,” V odkazoch ministrovi na sociálnej sieti dominuje jediná správa, a to, aby sa Krajčí ihneď vzdal funkcie. “Keď na to nemá a nevie to, tak nech okamžite rezignuje. Nech si zbalí kufre a ani smrad po ňom nezostane,” adresuje radu ďalšia z komentujúcich. “Čo by sme mu odkázali? No veľmi jednoduchá odpoveď. Okamžite odstúpiť a nech zdravotníctvo ide riadiť niekto schopnejší,” dodal priamo ďalší.

Ľudia na sociálnej sieti odkazujú ministrovi zdravotníctva naozaj šťavnaté správy. – Foto: Facebook/eReport

Radšej nech očkuje

“Predstavte si, že by takýto odborníci sedeli vo velíne atómovej elektrárne Mochovce,” načrtol hororovú situáciu jeden z komentujúcich. Diskutéri si v komentároch vzali na mušku aj celoplošné testovanie. “Nech konečne ľudí nenúti na blbé testovanie, bude menej nakazených,” radí užívateľ sociálnej siete. Odkazuje Krajčímu nech sa radšej sústredí na vakcináciu obyvateľov. “Tento pán je paródia, ako minister nula bodov, odstúpiť, treba začať liečiť overenými liekmi, čo v iných krajinách fungujú…a po ďalšie zamerať sa na očkovanie,” uvažuje komentujúci.

Marek Krajčí (OĽaNO). Foto: tasr

Nakopte ich do ri*i

“Teraz je vidieť kam to super odborníci na čele s Krajčím dotiahli to sme teda v peknej ri…” krúti hlavou ďalší kritik ministra. “Treba sa priblblo usmievať a trepať ako všetko zvládame, všetkých vyhodiť a nakopať do r*ti, to je ten expert na zdravotníctvo,” utrhol sa diskutér. Jeden z nich poradil ministrovi, aby sa upriamil na rady profesionálov. “V prvom rade prestať nezmyselne strašiť ľudí a riadiť sa názormi odborníkov, lekárov z praxe. O popularitu nikto nestojí, ale ide o zdravie ľudí,” zdvihol varovný prst jeden z užívateľov sociálnej siete.

Ľudia na sociálnej sieti odkazujú ministrovi zdravotníctva naozaj šťavnaté správy. – Foto: Facebook/eReport

Drsné odkazy

Komentujúci naštvaní do biela nechodili ďaleko aj po poriadne ostré výrazy. “Teraz keď ste to doj*bali, tak zrazu to prenecháte niekomu druhému? A nezabudnite za vaše zlyhanie aj vyvodiť dôsledky,” zúri diskutér. “Krajčí! Ty sa daj už konečne vystreliť na Mars,” poradila šéfovi rezortu ďalšia komentujúca.

Odoberať
Upozorniť na
guest
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Sledujte nás

Nehanbite sa, ozvite sa. Radi sa stretávame so zaujímavými ľuďmi a nachádzame nových priateľov.