eReport.sk
Vedec a biochemik Pavol Čekan. Foto: archív Pavol Čekan

VIDEO Slováci, a určite ani vedec Čekan, nezabudli, kam ich naši „odborníci“ počas Covidu posielali

Mnohí Slováci majú ešte v živej pamäti to, čo sa u nás dialo počas pandémie Covid-19. Zákazy, príkazy či obmedzenia nahradili rovnaké po tom, ako sa vo svete objavili experimentálne vakcíny proti tejto „neznámej“ pliage. Mnohí Slováci ale akoby zázračne stratili pamäť a odrazu tí, čo nám tak zakazovali, prikazovali a obmedzovali nás akoby neexistovali. Sú však ľudia, ktorí nezabudli a tým s krátkou pamäťou niečo z toho občas pripomínajú.

Pán Čekan, Slováci nezabudli!

Kto nemá krátku pamäť ten si určite spomenie nielen na všetky zákazy, príkazy a obmedzenia, ale aj na to, ako ľuďom „odborníci“ na pandémie nadávali za to, že sa odmietajú poriadiť ich často nezmyselným príkazom a zákazom, ale aj na to, čo všetko chceli urobiť tým, ktorí sa odmietali dať zaočkovať experimentálnymi vakcínami „zdravia“, úsmevu“, „života“ a všetkého (ne)možného. A odrazu sa títo „odborníci“ vlád Igora Matoviča a Eduarda Hegera, ale aj mainstreamových provládnych médií vytratili. Jednoducho zišli z očí mysliac si, že zišli aj z mysle.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Mikas sa vrátil
  2. Bude z neho právny precedens?
  3. Podľa Jána Mikasa sa povinnosť päťdňovej izolácie pre pacientov s COVID-19 od 20. marca ruší
  4. Tlačová konferencia SNS

Z tej ale nezišli, pretože mnohí ľudia si na to všetko, čo nám porobili a kam tých neposlušných nezaočkovancov posielali, nezabudli. Na Slovensku teraz už máme dokonca aj splnomocnenca vlády SR pre preverenie procesu riadenia a manažovania zdrojov počas pandémie COVID-19, ktorým sa stal Peter Kotlár. Aj na jeho hlavu sa zosypali zo strany covidových mainstreamových „odborníkov“ slová kritiky, že šíril hoaxy a nepravdy, lenže čím ďalej tým viac sa ukazuje, že hoaxy a nepravdy to neboli. Aj preto je dôležité, aby sa všetko náležite vyšetrilo.

Veľmi zaujímavé video zverejnila na svojom profile expolitička Anna Belousovová, súčasná predsedníčka strany Národ a Spravodlivosť. „Pozrite sa, ako sa vytešujú, keď rozprávajú o trestoch pre nezaočkovaných. Tie šťastné úsmevy na tvárach. A názory „osobnosti“ ocenenej prezidentkou sa nedajú ani slušne komentovať,“ napísala v krátkom statuse. Ozaj, čo si asi pomyslí vedec Pavol Čekan, ktorý patril medzi tých vládnych „odborníkov“, ktorí sa doslova „odbavovali“ na Slovákoch, pričom na to slušne zarábali. A aj na neho sa zrejme pozrie splnomocnenec Peter Kotlár.

Zdroj: FB / Anna Beolousovová


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Slováci, a určite ani vedec Čekan, nezabudli, kam ich naši „odborníci“ počas Covidu posielali

Odoberať
Upozorniť na
11 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre