eReport.sk
Magda Vášáryová je teraz veľká "demokratka", ktorá za socializmu neváhala odsúdiť disidentov, ktorí podpisovali Chartu 77. Zdroj: FB / Anna Belousovová

KOMENTÁR Skrachovanú političku Vášáryovú nikto nikdy nebral vážne: Preto teraz robí spoločnosti zle


Slovensko sa spamätáva z atentátu na premiéra Roberta Fica. Tento nechutný čin nebol len absolútnym útokom na demokraciu, ale aj vyvrcholením nenávisti zo strany liberálneho spektra, ktorú dlhé roky voči Ficovi budovali. Skrachovaní novinári, politici, samozvaní odborníci a podobne, nevedeli nič iné, len vnášať do spoločnosti chaos s neistotou, a umocňovať v ľuďoch tie najhoršie vlastnosti. Nenávisť voči osobe, závisť voči jej úspechom a žiarlivosť voči jej inteligencii. Tým sa mohli “pýšiť”.

A takou presne je aj bývalá politička Magda Vášáryová. Tá sa nikdy v politike nejako výrazne nepresadila. Avšak, poslednú dobu patrí medzi najväčšie kritičky vlády Smeru a práve preto, je obľúbená v liberálnych denníkoch, pretože západá do ich nenávistnej koncepcie. 

Šíri v spoločnosti nenávisť

Neúspešná politička patrí medzi ústredné postavy “expertnéhó” tímu týchto médií, čo je v skutočnosti trocha paradox, keď sa pozrieme na jej politickú minulosť, nevyčítame z toho oblasť, v ktorej by mohla byť odborníčkou. Expolitička, tým že nikdy nebola braná vážne, tak potrebuje pozornosť, a docieli ju jedine tak, že bude v ľuďoch umocňovať už vyššie spomínané pocity. Čo sa však čudovať. Liberálna komentátorka srší bezohľadnosťou. O charaktere Vášáryovej svedčí aj udalosť spred 12 rokov, kedy sa zviditeľnila tým, že bezohľadne a bez štipky empatie zaparkovala svoje auto na parkovisku pre invalidov. 

Zdroj: Facebook/mh

Vraj štvornásobný premier je politickou nulou

Magda Vášáryová na jednom diskusnom večere v liberálnom denníku, označila Roberta Fica za politickú nula. Avšak, kto sa pozrie na objektívne fakty, vie, že je toto označenie človeka, ktorý je v politike tridstať rokov poriadne bizarné. Nazvať politika, ktorý je štvornásobným premiérom a vlastne jedným z mála politikov, ktorí dokázali v demokrarickej krajine toľkokrát svoj post obhájiť je naozaj na zamyslenie.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Richard Raši

Vraj atentát nikoho nezaujíma

Teraz sa Vášáryová predviedla opäť, keď hanebný útok na Fica označila za nezaujímavý pre ľudí, tým jednoducho bagatelizovala pokus o vraždu. Pani Vášaryovej môžem odporúčiť len jedno, už stačilo, na Váš názor nikto nie je zvedavý.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

KOMENTÁR Skrachovanú političku Vášáryovú nikto nikdy nebral vážne: Preto teraz robí spoločnosti zle

Odoberať
Upozorniť na
35 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: