eReport.sk
Jozef Lukáč má s kolegyňou Evou Hudecovou mnoho spoločných fotografii, foto: facebook

Škandalózny mail plný pikantných obvinení má dohru. Rázna reakcia poslanca!

Redakcia eReport včera ako prvá zverejnila šokujúci email, ktorý prišiel niektorým poslancom národnej rady do schránok. V ňom sa autorka vydáva za dcéru poslanca Jozefa Lukáča a jeho kolegov žiada aby jej „ocko” ukončil milenecký pomer s kolegyňou z hnutia Sme rodina Evou Hudecovou.

Emóciami popretkávané vety napísala Natália Poperníková (Lukáčová), tá je pod emailom podpísaná. Označuje sa za dcéru poslanca Jozefa Lukáča (47) a zúfalými slovami žiada politikov o pozornosť. „Vážená pani poslankyňa, vážený pán poslanec, na úvod mi dovoľte ospravedlniť sa, že Vás zaťažujem, ale dúfam, že po prečítaní nasledujúcich riadkov pochopíte, prečo to robím. Dohnalo ma k tomu zúfalstvo a bezmocnosť. Volám sa Natália Poperníková (Lukáčová) a môj ocko je Váš kolega. Ja sama som mu aktívne pomáhala ako som mohla, aby sa stal poslancom.” Natália o sebe hovorí, že bola vychovávaná v duchovných hodnotách, preto jeho údajný pomer nevie pochopiť.

Chce aby sa otec vrátil na správnu cestu a venoval sa ako otec, manžel a dedko rodine. „Otecko nás vždy vychovával v duchovných hodnotách a o to ťažšie je teraz pre mňa sa vysporiadať s tým, že bol zvedený a zmanipulovaný mladou cynickou ženou, Vašou kolegyňou Evou Hudecovou. Je pre mňa ponižujúce trpieť to, že ocka zviedol niekto, kto by mu mohol byť dcérou alebo mojou sestrou. Viete si predstaviť to zúfalstvo, keď píšem Vám a žiadam Vás o pomoc. Neviete si ani predstaviť, aké náročné pre mňa bolo zistenie, že človek, ktorého milujem a vážim si ho najviac na svete, ktorý ma viedol pre štyrmi rokmi k oltáru, podľahol takémuto pokušeniu. Viem, že pre ňu je to iba chvíľkové potešenie a zvrátená hra. Pre ňu nie je rodina ako najsvätejšia inštancia dôležitá, lebo žiadnu nemá,” píše autorka.

Bol málo doma

Rodina vraj tolerovala jeho neskoré príchody domov, pripisovali to pracovnému vyťaženiu: „Aj keď pochybil, stále je a bude mojim milovaným otcom. Viem, že politikou žije, mnohokrát na úkor rodiny, jeho neskoré príchody boli bežné, ale rešpektovali sme to, robil to z presvedčenia a z ideálov. A práve tieto ideály teraz zahadzuje, kvôli dočasnému poblázneniu zo strany ženy, ktorej nič nie je sväté. Verím, že dobre mienené slová z Vašej strany jej otvoria oči. Modlím sa za Vás a aj za ňu. Ak nechá môjho ocka na pokoji, odpustím jej, pretože ocko ma vychoval tak, že odpúšťať sa musí, nechcem prežiť celý život v nenávisti. Boh s Vami,” uzavrela autorka mailu.

V emaile stojí, že Jozefa Lukáča bezbreho zviedla kolegyňa. – Foto: facebook Facebook JL

Trestné oznámenie

Aktéri opísaného pikantného pomeru sa ku kauze včera odmietli vyjadriť. Jozef Lukáč bol stručný: „Nebudem sa vyjadrovať“. Eva Hudecová si vyžiadala otázky písomne, ale nereagovala. Ani jeden nemal ambíciu sexaféru vyvrátiť. Po 24 hodinách sa hnutie Sme rodina vyjadrilo čo plánuje so zverejneným emailom ďalej robiť. Hovorkyňa Michaela Jurcová odkomunikovala stanovisko lídra strany Sme rodina a predsedu NR SR Borisa Kollára. Multiotecko v tom má jasno: „Naša odpoveď bude v podobe trestného oznámenia a občianskej žaloby od poslanca Jozefa Lukáča a jeho dcéry na neznámeho páchateľa,” rozhodol Kollár. Jozef Lukáč vzápätí o niekoľko minút reagoval v podobnom duchu: „Ja a dcéra sme podali trestné oznámenie, vzhľadom na zneužitie osobných údajov mojej dcéry a nepravdivých údajov uvedených v mailoch adresovaných poslancom NR SR.”

Foto: tasr facebook

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Aktuálne

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti